Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi kérdés? (Többi lent. )

Babakocsi kérdés? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Kinéztem ezt a babakocsit: [link]


Jelenleg van babakocsink, de utazáshoz ez, amit kinéztem praktikusabb lenne. Igazából november - december környékére tervezném a megvásárlását.

Az a kérdésem, hogy egy akkor 5-6 hónapos babának télen jó lesz?


Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?


2011. szept. 14. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én imádom a Hauck márkát (nekem hauck viper van), ez a babakocsi is nagyon szuper, de...

-utazáshoz nem ezt venném, hanem esernyőkocsit

-télre kellene olyan kocsi inkább, amihez van lábzsák, mivel még pici lesz a babád, ehhez a kocsihoz szerintem nincs


Szóval a kocsi szuper, de én mást néznék a helyedben inkább.

2011. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az én babám novemberi, pont a téli hónapokban volt a legkisebb. Nekünk is hasonló (szintén Hauck, csak pár évvel öregebb modell) kocsink volt. Amíg a baba pici, és fekve tolod, a bundazsák nagyon jó szolgálatot tesz, a mienk kb olyan volt, mint egy múmia hálózsák. Ha már nagyobb, és ülve tolod, akkor ehhez a típushoz is kapható lábzsák, ez a mienknél lényegében egy tépőzáras takaró volt a kocsi anyagából, amit a vázhoz lehet rögzíteni.
2011. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Még az előző válaszomhoz - úgy nézem, hogy ennél is le tudod csatolni a lábak között levő pántot, és ez nem befolyásolja a biztonsági övet. A bundazsákkal szerintem jól jársz, (az is Hauck volt nekünk) mert át lehet rajta fűzni az övet, és az egész babát bele tudod tenni, így nem csak felül véd, hanem jobban melegen tart. Így cipeltük sokszor órákig a 2-3 hós picimet, és mindig jó meleg volt neki a zsákban.
2011. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És hol tudok venni hozzá lábzsákot? Brendonban vajon lehetséges?
2011. szept. 14. 15:10
 5/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nekünk onnan volt. Ajándékba kaptuk, pont az volt benne a szuper, hogy a Hauck több fajta kocsijához (kb az összes ilyen sport, vagy 2 in 1-hez) passzol.
2011. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]


1.vagyok, ez jó ehhez a kocsihoz

2011. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Ha megyünk haza, akkor bemegyünk a Brendonba, mert itt nálunk nem lehet kapni bundazsákot hozzá :)))

2011. szept. 14. 15:23
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi most cseréltük le a 3 kerekű méregdrága sport babakocsinkat egy esernyőre csukhatóra a könyebb közlekedés miatt.


Szerintem esernyőt vegyél, igaza van az első hozzászólónak. És ahhoz bundazsákot.


Nekünk most ez van:

[link]

2011. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A második-harmadik válaszoló vagyok. Nem támadni akarom az esernyő kocsikat, bár tény, hogy én olyat nem vennék. Viszont, ha megnézed az eredetit, amit a kérdező linkelt, lényegesen olcsóbb, és kisebb a súlya, és szerintem ez is fontos szempont.
2011. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát ha már az esernyőre csukható babakocsiknál tartunk.Amit a kérdező linkelt az 24990Ft.És nincs hozzá se lábzsák se esővédő.Nekünk esernyőre csukható van,EasyGo Loop sportbabakocsi.Van hozzá esővédő,lábzsák,télre külön egy betét.25990Ft-ért vettük az Anix-ban.Én nem adnék 24990Ft-ot ezért a kocsiért mikor nincs hozzá semmi.
2011. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!