Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kezd hatni a borostyá...

Mikortól kezd hatni a borostyánlánc? Már 1 hete rajtuk van de semmi változás! és nem hinném hogy gagyi mert a borostyanlanc.hu-ról van.

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 07:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Soha. Ez csak belemagyarázás.
2011. szept. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem is biztos, hogy hat...

Én személy szerint nem hiszek benne, ezért nem is próbálkoztam, de van olyan barátnőm, aki szerint csodákra képes.

Ugyanolyan ez szerintem, mint a homeopátia. Van aki bármilyen homeopátiás dologgal próbálkozik, sikere van vele. Nekünk nem igazán váltak be!

2011. szept. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Higgy benne jobban, akkor fog, egyébként szerintem meg semmit nem ér. Meg nem hiszem, hogy a gyereknek kényelmes, én sem alszom nyakláncban, pláne nem "gyöngysorban".
2011. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%

Hülyeség, hogy ha hiszel benne, akkor hat.

Én nem hittem benne, de annyira durván nem aludt a lányom, hogy már zombik voltunk. (Fogcsírák miatt.) Akkor úgy döntöttem, kipróbálom, max. buktam a pénzt. 2 nap után már érezhető volt a változás, aztán igazán 1 hét után lett látványos a dolog. Azóta is nyugodt. Egyszer nem adtuk vissza rá fürdés után... felébredt, és alig akart elaludni, nyugtalan volt, forgolódott majdnem 1 órát.

Persze foga még most sincs, de mióta megvan, azóta sokkal nyugodtabb.

2011. szept. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én sem hittem ám benne egy nagy hülyeségnek tartottam DE 9 hónap nem alvás után ami azt jelenti hogy két kicsi váltva kell vagy rosszabb esetben egyszerre nos ezután úgy gndoltam megpróbálom...volt olyan nap hogy rájuk sem ismertem olyan nyugik voltak de éjszakák mondhatni ugyan olyanok pedig tényleg kezdtem benne hinni még most is hiszek hátha kell még egy kis idő de ha ez sem segít akkor végem van...kibírom de nagyon rosszak az éjszakák sőt kataszrófálisak!!!!!!!!!
2011. szept. 15. 14:37
 6/20 Snapette ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi lennék, hogy milyen biológiai magyarázata van a borostyán altató avagy pedig nyugtató hatásának úgymond...

A borostyán nem más, mint egy egyszerű szerves vegyület, van benne szén, oxigén, hidrogén és kén. Ezekből melyik és hogyan nyugtat? Szeretném, ha valaki megmagyarázná...

2011. szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
félretájékoztattak. nem borostyánlánc kell, hanem teliholdkor kell akasztott ember sírján szedett lapulevelet szedni, és azt tenni a kiságy alá, miközben egy ősi sumér varázsszöveget kántálsz, de a szöveget csak priviben írom meg, mert tényleg nagyon titkos, nekem az utolsó atlantiszi sámán leszármazottja mondta el még Guatemalában.
2011. szept. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
b+ ha tudom, hogy ez ekkora üzlet, akkor majd én is felfűzök valami olyan gyöngyöt nyakláncnak, amiből egy maréknyi kerül párszáz forintba, aztán kitalálok valami mesét hozzá és ladom négyezerért :D
2011. szept. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
szegény utolsó hogy milyen kegyetlenül sz@r életed lehet hogy itt éled ki magad,egyem meg a pici szíved tényleg nagyon sajnállak!!!!tuti tipikus az az emberfajta vagy aki csak így a neten mer pofázni...élőben meg egy kisnyuszi vagy...óóó te drága.....
2011. szept. 17. 07:28
 10/20 anonim ***** válasza:
A mi borostyán láncunknak a tájékoztatóján az volt, hogy a bőrrel érintkezve valamiféle illóolajok oldódnak ki belőle, és az van jó hatással a babára.
2011. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!