Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy csomag pelenkához hány...

Egy csomag pelenkához hány csomag popsitörlő fogy?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. kettő, de én amikor nagyon kakik leszoktam mosni víz alatt. Szóval nem fogy olyan sok (14 hónapos baba)
2011. szept. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez elég fura kérdés, mert van mindenféle kiszerelésű pelenka meg popsitörlő is. A pisis segget csak eggyel törlöm le, a kakásat meg ált. 3-mal, vagy amennyivel muszáj. Én sosem vittem a csaphoz a gyereket, ha nagyon kakás lett, mondjuk tokától bokáig, akkor megfürdettem.
2011. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk sok fogy. De nem csak fenék pucolásra használom, hanem kéz-arc takarításra is.

Amíg két fenékre használtam akkor rengeteg:D a nagy bilizik, így újra csak sok fogy.

2011. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanannyi pelenka fogy kb., mint törlő. Tehát egy 60 akárhányas csomag pelushoz egy hasonló csomag popsitörlő. Havi szinten kb. 150 pelenka és 2 csomag popsitörlő
2011. szept. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jó hát csak nagyjából. Hogy pl. ha a 43db-os pelenkához 2x 56db-os törlőkendő. Akkor kiszámolom, hogy a 80 db-oshoz még kétszer annyi. Ajándékba szeretném vinni, gondoltam hogy az arányokkal jó lenne tisztában lenni. Köszi a válaszokat.
2011. szept. 15. 11:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi havi 2csomag 86db-os pelust és kb.5csomag popsitörlőt(56db-os pamperst) használunk el.1éves a lányom. Hátha ez segít.
2011. szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. szept. 16. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!