Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor viszitek ki (ha már...

Mikor viszitek ki (ha már kiviszitek) 1,5-2 hetes babátokat ilyen időben babakocsival sétálni, ha nagyobb gyermek is van, aki már menne? Hogyan levegőztök?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 06:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én kivittem a kicsit,nekem is van egy 4 évesem és egyedül voltam.Alapba messze van a város,boltok így be kellett vásárolnom,Párom dolgozik így muszáj volt.2 hetesen mentünk először a boltba de az udvarra már másnap kimentünk hogy haza jöttünk a kórházból 10 hetes a kislányom
2011. szept. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az 5 naposommal mentem,mert egyszerűen muszáj volt!!A nagy elsős lett és hoznom ,vinnem kellett!!!
2011. szept. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor jó, mert nekünk is menni kell a városba (orvos stb.), most még szoktatjuk a levegőhöz, de holnap-holnapután már jó lenne sétálni kint. Ma 1 hetes egyébként csak.
2011. szept. 16. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!