Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az, amit kipróbáltál hogy...

Mi az, amit kipróbáltál hogy jobban aludjon a babád? Segített valami? Ha nem akkor, hogyan lehet túlélni hogy mindig 4-5 alkalommal felkel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1.5 éves a lányom és még mindig felkel 1-2 alkalommal,semmit nem tudok csinálni,reménykedem hogy majd elmúlik,kitartás:)
2011. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Mellettem volt. Aztán 17 hónapos korában éjszakára elválasztottam. (sokkal korábban ezzel nem próbálkoznék)

2011. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem sokat tudtam elérni


nekem a nagyobban olyan 1 éves korra váltak rendes éjszakai alvókká de utána is volt h felébredtek néha

2011. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az idő.


Most 2,5 éves és végigalussza az éjszakát:-))))

2011. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2011. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
10 hónapos elmúlt
2011. szept. 16. 20:19
 7/12 anonim ***** válasza:
az én lányom 6 hetes korátol átalussza az éjszakát. Néha vannak rosszabb napok is, ilyenkor 1x-2x felsír éjszaka. Nem csináltam semmit, ez így alakult. Szerintem te sem tehetsz semmit, csak vársz.
2011. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyeves kora utan kezdte ataludni kislanyom az ejszakat!
2011. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogy hogy lehet túlélni?!

Nekem 11 hónapos múlt a kisfiam, és most jutott a szervezetem arra a szintre hogy előjött egy "kis" (doki szerint elég komoly) szívritmuszavar. :((

Azt mondta a doki, pihenjek amikor alszik napközben. Pihentem, és sokkal jobb. :) Igaz, a ház konkrétan romokban, de kit érdekel? :DDD Jól vagyok, és így bírom az éjszakázást!

Egyébként próbáltam többféle homeos bogyókat, ideig-óráig segítettek. Nem 2, hanem 3-4 óránként kelt csak.

Szerintem túl fogjuk élni! :))))

2011. szept. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Viburcol kúp van akinek segít, de nekünk nem ért semmit. Vannak még homeós szerek , amik segíthetnek.

Túlélni úgy lehet h te is alszol napközben.amúgy a lánykám is kb. 11 hós koráig éjszaka 2-3 x kelt, de volt olyan h 5x is. Aztán két héttel 1 éves kora előtt eldöntöttem, h nem adok neki éjjel cicit. kb. két hét alatt elértük h este 9-reggel 7-ig aludt. most 20 hónapos és este legkésőbb 8-kor alszik , reggel 5 és 7 között valamikor ébred, akkor megissza a tejcsijét és 8-9-ig még alszik tovább.

2011. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!