Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cipőből melyik márka jó?

Cipőből melyik márka jó?

Figyelt kérdés
ma kérdeztem a dévény tornászt, de csak az Elfanten márkára emlékszem, pedig mondott még 2-t. Nektek melyik vált be?
2011. szept. 19. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
2 éves a kislányom, mi cipőből és szandiból is a Siestát használjuk. Nagyon szeretem, strapabíró, jól tartja a bokát és a lábboltozatot.
2011. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Anyám szerint a Siesta a legjobb. Azt mondta, hogy tesómnak és nekem is az volt
2011. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első lépés cipőnek Siestát vettünk, nagyon jó volt!

Nyárra Superfit szandit kapott, most cipőből ezt a márkát vettük.

De tényleg jók az Elefanten cipők is, csak nekem már nem volt időm, a gyereknek meg kedve több boltot bejárni.

2011. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, az első cipőnk Clarks volt, ők szélességre is mérik a lábat, és a kislányom lába eléggé torkos. Utána volt két no name szandink, most egy superfit szandija van, nagyon meg vagyok vele elégedve, szépen tartja a lábát, puha, harántemelős, tiszta bőr. A Camponában vettük. Télire lehet megpróbálkozunk a Siestával.
2011. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi eddig mindig csak Liliputi puhatalpút vettünk, most is az van a lányomnak, 2,5 éves.
2011. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Superfitben van harántemelő?

Amit én eddig láttam, egyikben sem volt.

2011. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ortopédián a Salus és a Siesta cipőket ajánlotta a doki. Nyáron Siesta szandit hordtunk, nagyon jó és a lányom is imádja! :) Most cipőt is azt fogunk venni.
2011. szept. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

a Salusról tudom, hogy jó, de az 2oldalról tartja a lábat, olyannak ajánlott, akinek gondja van.

létezik, hogy a Siesta drágább mint az Elefanten? neten úgy láttam. mert ez a 2 tetszik a legjobban.


illetve dereng, hogy a Melania volt, amit még ajánlott a gyógytornász.

2011. szept. 20. 08:13
 9/9 A kérdező kommentje:

most nézem, a Liliputi nagyon tetszik! szerintem ez lesz a befutó!

köszi!

2011. szept. 20. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!