Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Új és használt babaruhákat...

Új és használt babaruhákat mosógépben hány fokon mossam? És a textilpelenkákat?

Figyelt kérdés

30hetes vagyok és most vettük meg ezeket a dolgokat.Szeretnék nekiállni,kimosni h minden rendben legyen csak nem tudom hány fokon álljak neki.

Az ágyneműjét is mossa ki?

Nem huzatot vettem hanem mintás ágyneműgarnitúrát.


2009. ápr. 24. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én a babaruhák többségét 40 fokon szoktam mosni, de igazából csak a plüsöknél fontos ilyen óvatosnak lenni, a bodykat 50-60 fokon is lehet, a textilpelust és a fürdőlepedőt (kifogó) pedig 90 fokon. Mindent vasalj ki! Szerintem az ágyneműt csak tedd ki a napra az átfertőtleníti. Könnyű szülést kívánok!
2009. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én mindent 40 fokon mosok.Úgyis mindent vasalok. A pelusokat domestosos vízbe szoktam áztatni mert az én kisfiam már eszik gyümölcsöt és főzeléket is.
2009. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindent 40 fokon mosok, az újakat és a használtakat is, utána mindent átvasaltam. Szerintem az ágyneműgarnitúrát is mosd át, amíg hozzátok került, rengetegen összefogdosták...
2009. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ujszülöttnek mindent ki kell mosni. Én sensitive mosoport használtam, minél kevésbé legyen irritáló. A vasalás fertőtlenit.
2009. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat:)
2009. ápr. 24. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!