Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kb 20 hónap van a két...

Ha kb 20 hónap van a két gyerek között hogyan oldjátok meg Velük egyedül a bevásárlást?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

22 hónap van a gyerekeim között, mindig együtt vásárolunk. Pici a babakocsiban, nagy jön mellettünk.

Semmi különös. Együtt járunk közértbe, piacra, postára, dm-be, ide-oda.

Mindig is így mentünk, apa soha nem vásárol velünk, segítség sincsen.

Konkrétan mire vagy kíváncsi?

2011. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Amíg a kisebb még pici volt, őt vittem hordozóban, a nagyobb jött mellettem. A hordozót a bevásárlókocsiba tettem, a nagyot meg a kocsi ülésébe ültettem. Ha meg babakocsival mentünk, a pici feküdt a kocsiban, a nagy meg fogta a tolókart. Ha olyan helyre mentünk, ahol nincs bevásárlókosár, akkor egy nylonzacskóba vagy a babakocsi alján lévő bevásárlóhálóba pakoltam. Soha nem szóltak emiatt. Mindig a gyerekekkel jártam vásárolni, volt, hogy együtt mind a 3-mal ( 2 és 2,5 év van köztük)
2011. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 21 hónap van a 2 gyerek között. Az előzőket úgy nagyjából mindent leírtak. Most a lányok 15 hós és 3 éves. Bevásárló kocsiba az egyiket beleültetem az ülőkébe, a másikat a kosárba rakom :).
2011. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

17 hónap van köztük.

Mivel a kicsit nem lehetett semmilyen hordozóba tenni, ezért ő babakocsiban volt, a nagyobb meg alapvetően gyalog (testvérfellépőn pihizett néha). A közeli boltba, városba ügyintézési stb általában 3-asban mentünk, a férjem csak ritkán ért rá ilyesmire (hétköznapokon nem volt segítségem szinte egyáltalán).

Nagybevásárlásra ha csak lehetett, nem vittük őket, vagy legalább a kicsit nem - szerencsére a nagyik hétvégén befoghatók.

Most 3 és 1.5 évesek, ha csak lehet, nagybevásárlást egyedül intézek, vagy a nagyobbal ketten, mert ha a kicsi is ottvan, akkor 5x annyi időbe telik minden :-) De egyébként itthon vagyok velük (továbbra sincs hétközben segítségem), napi ügyek intézését meg vasárlást stb ugyanúgy 3-asban oldok meg.

2011. szept. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Akkor úgy látszik csak én vagyok szerencsétlen.Sajna kis faluban lakunk,bolt nincs.A város nincs messze kb 6 km,kocsim van,tehát ez nem gond.Csak nem merek úgy bemenni a boltba,hogy a nagy mellettem jön,mert félek,hogy elszaladgálna a boltba.De lehet meg kellene próbálnom,mert segítségem nagyon ritkán van.
2011. szept. 22. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!