Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Használjátok a GRIPE...

Anyukák! Használjátok a GRIPE WATER nevű angol vizet, kisbabáknak hasfájásra? Kinek mennyire vált be?

Figyelt kérdés
Négy hetes a babám csak anyatejet eszik, én pedig csak kímélő ételeket /ami nem tejes, nem puffaszt/ és mégis sirdogál a babám, mert fáj a hasija. A dr-nő irt fel espumizalt, papaveront /porban/, de mind emellett sirdogál és nehezen alszik el. Nem tudom, hogy az én étrendemmel van baj vagy a görcsoldókkal.Ezért kérdezem a vizet,kipróbálnám.
2011. szept. 21. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk bevált, én 6 hetesen adtam neki először, rögtön jobb lett.

Kitartás!

2011. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kb. 6 héttől adagolom a lányomnak az angol vizet. Olyanokat büfög tőle, hogy még egy felnőtt embert is túl tesz. Azóta semmi baja nincs tőle!

Igaz, ő anyatejes + tápszeres, de ez a szer csodát tett nálunk.

Ami fontos, hogy nem biztos, hogy minden babánál ez eredménnyel párosul! Lehet, hogy a babádnak még rosszabb lesz tőle, de egy próbát megér!


Az biztos, hogy mióta a lányom ezt kapja, semmi baja nincsen, boldog és kiegyensúlyozott!


Ezt a cikket olvasd el:

[link]


Ugyanis ilyen pici kórban, lehet kólikája is a babának, nem biztos, hogy normál rendes (te általad fogyasztott ételek miatt) hasfájása van!

2011. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szuletese ota adom neki,most 2 es fel honapos.Az elso honapban fajt a hasa,de a doki azt mondta folytassam,3 ml-t adjak napi ketszer,jot tesz az emesztesenek.
2011. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10üveggel vettünk a lányomnak, nekünk nem használt, de mindig bíztunk abban hogy talán jó lesz. :( ...igaz jobb lett 3,5 hónaposan víz nélkül is.
2011. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált! 8 hetes koráig ordított,alig aludt napközben. Most 13 hetes, és egy hangja sincs. 5-6x eszik egy nap, étkezés után kapja. Jókat alszik, vidám és kiegyensúlyozott. :) Én is változatosabban eszek azóta,és mégsem fáj a hasa. Ja, anyatej+tápszeres feles arányban. :)
2011. szept. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vok: se infacol,se espumisan,se hasonfekvés nem vált be,csak ez! :)
2011. szept. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
az én babám ma egy hóapos, fáj a pocakja mert regeteget eszik (csak anyatejes) délelőtt 1szer kap 4 ml, és délután 4től minde szopi utá, 2 napa alatt lett hatása,de az jó :) már csak picit yöszörög ha jö a puki-kaki
2011. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!