Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a terhesség alatt a...

Akinek a terhesség alatt a baba szívében hiperechogén papilláris izmot találtak, az elvitte ultrahangra az első fél évben a babáját?

Figyelt kérdés
Nem kötelező, de ajánlott egy ellenőrzés ultrahang, ma mondta a doki. Aki hasonló helyzetben volt, és elment, hogy megnyugtassa magát, annak mi lett az eredmény? Felszívódott az a kis plusz szívizom?
2011. szept. 21. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem rossz AFP-eredmény miatt beutaltak genetikai uh-ra (SOTE 1), és ott látták, hogy meg van vastagodva a szívizom, plusz a baba fejében cisztát is láttak. Ezek, és egyéb eredmények alapján javasolták az amniot. Azt megcsináltattam természetesen, és annak az eredménye kiváló lett, azt mondták, nincs baja a babának, ráadásul később voltam egy genetikusnál 4D-n is a 26. héten, ő sem látott semmilyen eltérést.

Azóta 2 éves kisfiam, nem voltunk sehol, mert kutya baja a gyereknek. Nem javasolt senki ellenőrző uh-t.

2011. szept. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. szept. 22. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már a 12 héten látták, és utána végig, a 32. héten már nem látszódott. Néha eltűnik magától. Azért 1 éves korában majd elviszem a biztonság kevéért, mivel elég aggódós vagyok. De úgy tudom, ha ott lenne sem okozna semmit.
2011. szept. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!