Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tanácsoltok? A milumil...

Mit tanácsoltok? A milumil 3-as tápszer után milumil 12+ tejital adjam -e 1 éves gyerekemnek?

Figyelt kérdés
Mivel 1éves lett,ezért kellene váltanom.Nem lenne szüksége továbbra is tápszerre,tejital helyett?Vagy adjam neki továbbra is a 3-ast,mivel nem eszi meg a korának megfelő adagot belőle.
2011. szept. 22. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
èn épp most vettem az 1 éveseknek való tápszert, ez már ugye tejital. de szerintem ez a kettö ugyan az, vagy is szerintem igazából mindegy melyiket adod neki a 3-t vagy ezt.
2011. szept. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 hós korig 2-es tápszert adtam a lányomnak.

Csak azért mert 1 éves lett, nem kell váltanod. Tökéletes a 2-es v 3-as tápszer is, nem kell tejital.

Csak nézd meg az összetételt, szinte ugyanaz.

Csak parasztvakítás, hogy 1 év felett tejital kell, marha drága, és ugyanolyan jó a tápszer is.

2011. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is tovább adtam a 3-as tápszert. Végülis az van rá írva, hogy 10 hónapos kortól a kisgyermekkor végéig. Kb 18 hónapos kora óta adom a tejitalt, de ha pl találok olcsón 3 -as tápszert akkor azt iszik. Mikor mit.
2011. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18 hónapos a kislányom és reggel-este milumil 3-as tápszert kap.
2011. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem váltottam tejitalra,maradtam a 3-as tápszernél.
2011. szept. 24. 11:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a sima Milupát adom a kisfiamnak és pont nemrég néztem meg belőle a 3-as tápszert és a 12+-os tejitalnak az összetevőjét és tök ugyanaz. Szerintem a tejitalok is tápszerek csak 1 éveseknek tejitalt írnak a dobozra.
2011. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!