Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik típusú babakocsik a...

Melyik típusú babakocsik a legkönnyebbek? (újszülött kortól használhatóra gondolok)

Figyelt kérdés

A bergon babakocsiról mit tudni? jó típus? hány kg?

köszi a válaszokat :)


2008. márc. 12. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A Bergon elég nehéz fajta és nem is annyira megbízható. A Peg Peregot ajánlom, nézz körül a honlapon!
2008. márc. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi

most csalódott lettem a bergon miatt :( , de az ajánlott típust akkor mindenképp megnézem.

2008. márc. 13. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit akarsz rá szánni és meddig akarod használni.Én azt vettem figyelembe,hogy nem egy babára tervezünk strapabíró legyen ,újszülött kortól használhassuk és elég kényelmes (nagy legyen) a babának.Én is a legkönnyebbre pályáztam és rájöttünk alább kell ezzel hagyni.át kel gondolni mire kell neked.Én nem akarok sokat utazni tömegközlekedésen,amíg muszáj megoldom babahordóban még kicsi,ha meg nagyobb kendőben.Babakocsiban mi a pierre cardint néztük,ez megbízható,régóta gyártják és ha később esetleg kell valami alkatrész biztos tudsz rendeltetni hozzá.Én is néztem a bergont mert mutatós kis kocsi,de nem merek belevágni.Nekem azt mondták arra nagyon figyeljek,hogy ha ül a baba benne télen felöltöztetve,akkor a keze is jól elférjen.Én a pierre cardi ps.647-est néztem ,igaz ez nehezebb,de mivel nem akarok utazni vele,sztem már mindegy ,hogy 20-25kg babával meg cuccal együtt vagy 18-22kg..mert annyira nem könnyű egyik sem.Jövőre meg nyárra inkább veszünk még egy esernyő kocsit is kb 5-6000ft ért lehet venni már,és az tuti könnyebb..de ezt neked kell látni ,hogy mit szeretnél a kocsival:)
2008. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi

én igazából egy kicsi, könnyű, könnyen irányítható babakocsit szeretnék, panel, pici lift.meg én is pici vagyok, gyengécske :), hogy tudjam kezelni.

2008. márc. 18. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk top rider ts combi kocsink van, merevaljú mózessel, sportrésszel és babahordozóval. sportrésszel 8.5 kg, mózessel 10-, esernyőre csukható. ha esetleg érdekelne, írj, mert épp eladósorban van.
2009. ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!