Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakorlott anyukák, melyiket...

Gyakorlott anyukák, melyiket választanátok és miért: Neonato Synchro Sport vagy Peg Perego Pliko?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


2011. szept. 25. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ha már mindenképpen ezek közül akarsz választani akkor a Neonato.Bár megmondom őszintén én nem adnék ennyi pénzt egy babakocsiért,ezen már sok minden mást lehetne venni egy babának.De persze ti tudjátok.Mi 36000Ft-ért vettünk lehet hozzá kapni külön babahordozót is,azzal együtt is kb.48000Ft.És ugyanúgy volt hozzá minden ami ezekhez,nagyon strapabíró el is tettem a második babánknak.Még egyszer ti tudjátok.
2011. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Disi ***** válasza:
Az amire szerintem érdemes odafigyelni (nekem is úgy taácsolták), hogy jobb hogy ha olyan kocsit választasz, aminek a tolókarja olyan, mint a Neonatoé. Volt olyan ismerősöm, aki olyat választott, mint a másik, és nagyon sokat panaszkodott rá, nehezebb irányítani, emezt pedig akár fél kézzel is tudod tolni. De ez csak egy szempont. Ahogy néztem nagyjából ugyanazokat tudják, viszont a Peg Perego könnyebb kocsi, ami szintén nem mindegy, nem tudom mennyit kell majd emelgetned (pl. autóba berakni).
2011. okt. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon muszáj, akkor az egybe karosat választanám én is. Szerintem egy nagyobb kerekű kocsi jobb választás lenne. Én télen a kis kerekű kocsival sokat szenvedtem, gyorsan le is cseréltem egy nagyobb kerekűre. A havas-jeges úton, vagy ha kátyus az út(járda), ezekkel a kis kerekekkel meggyűlik a bajod! Csak egy jó tanács volt, remélem azért segítettem!
2011. okt. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A második jobb, bár hozzáteszem, mi 35-ért vettük, volt hozzá téli lábvég, szúnyogháló, esővédő, pelenkázótáska, mózes, az oldalán 2-2 cumisüveg tartó, az aljában tartó, ahová lehet pakolni, nyáriasítható, téliesíthető, újszülött kortól 3 évesig tökéletes, testvérfellépővel kompatibilis, nagy kerekei vannak, amik nem akadnak fenn a síneken, járdahibákon (I love Budapest). És strapabíróbb, mint a 100 000 felettiek, már a harmadik gyereket szolgálja ki!
2011. okt. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem is a második jobb, de igazából én is a nagyobb kerekek híve vagyok. Meg tök felesleges ennyi pénzt kiadni egy babakocsira....de ti tudjátok

Boldog babavárást kívánok! :)

2011. okt. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Neonatot választanám főleg az első kerekek,és a tolókar miatt. Szeretni fogod,szép kis kocsi,de amikor a sportrészt fogod használni az lesz a baj vele,hogy nem nagyon tud benne kényelmesen aludni a baba mert nem fog leérni a lába a lábtartóra,lógni fognak neki,igy nem tud kényelmesen aludni.
2011. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Alapvetően én is a nagy, fújható kerekűeket szeretem, ezért van egy GT3-asunk. (a korábbi travel systemet, amihez mózes volt, eladtam, mert utáltam.) Viszont sokat utazunk, és olyan kocsi kell a tesónak,ami kis helyet foglal, mert ott lesz egy alig másfél évesünk, így azért az ő kicsi ernyőkocsiját is be kell még dobni.
2011. okt. 4. 12:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Peg Perego P3 van és én szeretem. Februárban született az első babám és nem volt semmi gond a kerekeivel. :O Most januárban jön a tesó, Ő is ebben lesz. Nem bántam meg, hogy ezt vettem én nyugodt szívvel ajánlom.
2011. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is Peg Peregom van, bár egy kicsit régebbi változat, de ugyanez a kialakítás. 2 gyermekem van, ez a 4. babakocsink és messze a legjobb. Könnyű vele tömegközlekedni, naggggyon strapabíró (alul a hálóban 8 kg cucc, táskám + egy szatyor a tolókaron, ülésben a 13 kg-os fiam, tesófellépőn a 17 kg-os lányom... és rendszeresen így megyünk haza a piacról)!

Utazásnál is praktikus, nagyon jó rugózása van, remekül fektethető és cáfolom, hogy nem tud benne kényelmesen aludni a gyermek! Enyém simán felpakolja a karfára a lábait és úgy alszik :)

És szerintem jól irányítható is, nekem a 1,5 év alatt nem volt ilyen gondom vele!

Egy szó mint 100, én is ajánlom! :D

2011. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért irtam hogy a kerekek miatt nem a Plikot venném,mert szerintem elöl az a két kicsi dupla kerék nagyon nem praktikus,ha buckásabb a hó elakad,rosszabb uton is hamarabb elakad az elöl szimpla kerék jobban birja. Amugy mivel merevfalu a mózes ha nem abban fog utazni a baba akkor nagyon sok helyet fog foglalni a csomagtartóban,ugye tudod?
2011. okt. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!