Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehetett a baj, mit ne...

Mi lehetett a baj, mit ne tegyek újból hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegnap este kicsit megcsúsztunk a programmal és nem értünk haza a sétából vacsoraidőre. volt nálam két üveg bébiétel. Univ-es alma-csirke és ugyanez a márka, körtés barackos pulyka. szépen megette a 163 gramm almást, de nem volt elég, megmelegítettem a körtést is és több mint a felét annak is jóízűen megette. este lefekvés előtt, közvetlenül szopi után kihányta jó részét a tejjel együtt. :-( azóta gondolkodom, hogy a kétféle bébiétel volt a gond, vagy túl sokat evett vagy csak nem kellett volna csirkére pulykát? vagy egyszerűen nem bírja a gyomra a gyümölcsöt hússal?mit ne tegyek máskor hasonló szituációban? nem mintha sűrűn kerülnénk ilyen helyzetbe, de sosem lehet tudni
2011. szept. 25. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Éhes volt már,sokat evett egyszerre...mennyi idős amugy?
2011. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak túl sok volt egyszerre.
2011. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem túlette magát.
2011. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 nittababy ***** válasza:
az én kislányom ugyan ezt csinálta de csak sárgarépapürevel és azóta nem hajlandó megenni semmilyen fözeléket csak gyümölcsöt!!
2011. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Későn kapott,éhes volt sokat és mohón evett.
2011. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
10 hónapos, 77 centi és nem egészen 9 kiló. mohón evett, akkor kapta, mikor szokta, bár elég éhes volt és ugye kint evett, friss levegőn, ami este nem szokott előfordulni. egyébként is jó étvágyú, kb. 250 grammot eszik négyszer egy nap, bár üvegesből elég szokott lenni kb. 200 gramm, ez lehet, picit több volt. így is már én vettem el tőle, mert még evett volna. :-O
2011. szept. 25. 13:16
 7/11 A kérdező kommentje:
ja, délelőtt ezek után gabonapépet adtam neki banánnal, ebédre répafőzeléket, jóízűen megett és éjjel is pont annyiszor kelt szopizni, ahányszor szokott, háromszor és este óta nem is volt gond, csak azért nem szeretném ha megismétlődne. szóval étvágya a réginek tűnik, bár a déli főzit nem ette meg mind, mert már nagyon álmos volt
2011. szept. 25. 13:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2 kaja keverésével nem lehetett baj..,de ez csak az én véleményem..

Szerintem annyira ízlett neki amit adtál neki üvegeseket,hogy nem bírt leállni vele és ahogy a többiek is írták,túlette magát még a rákövetkező tejjel.. :)

Mennyi idő telt el a két kaja közt? Nem lehet hogy túl hamar kapta a tejet utána? Vagy lehet hogy abból is sokat evett és azt már nem bírta befogadni a kis gyomra és hát valahogy gyorsan helyet csinált magának..?

2011. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
túl sokat és túl gyorsan evett.egyébként jó huzata van,két éves fiam nem eszik ennyit mennyiségre
2011. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerintem is sokat eszik :-( mármint nem sajnálom tőle, csal mi lesz később, mikor már jár is? :-O amúgy nem kövér, mert nincs 9 kiló a közel 80 centijéhez.

lehet, nagyon ízlett neki az a vacsi, valóban. ezt ugye fél 7-kor kapta, a szopit meg 8 előtt valamivel, ahogy lenni szokott. szóval az időzítés okés volt, csak hát a mohóság... :-)

ma egyébként visszavett már kicsit az adagokból, 200 körülre, de vacsiból ma sem adta alább 250-nél. nem méricskélem, csak a 250 millis tálka csurig volt céklafőzelékkel, megkeverni alig lehetett és bevágta fél 7 körül, 8 fele meg ugyanúgy rászivornyázta a két cicit. :-O

2011. szept. 25. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!