Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekem nem mondta senki, hogy...

Nekem nem mondta senki, hogy a pici babára állandóan kell sapka. Most akkor sokat ártottam?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy a kutacsa miatt állandóan sapkát kell viselniük a pici babáknak kint. Lányom 4-én lesz két hónapos, ha fújt a szél csak akkor viselt sapkát. Nekem senki sem szólt, hogy állandóan kell sapi a kutacs miatt. Most mi lesz? Nagyon megijedtem.
2011. szept. 25. 21:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én se adtam sapit a babámra, pedig februárban született (természetesen 1 hós kora után, mikor kimentünk levegőzni, ott igen, de lakásba soha). A rokonság szekált vele, h KELL bentre is sapka, de akkor se adtam. Mint utóbb kiderült, nem is kell bentre, mert a babák csak a fejükön tudnak izzadni... Viszont az is igaz, hogy kint pedig jól jön a sapka, mert védeni kell a kutacsát, meg a füleit az első időben (3-4 hós korig). Szóval ne aggódj, nem ártottál a babádnak. Most, hogy jön a változékony idő, már kell neki kintre.
2011. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!