Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből szeret inni másfél éves...

Miből szeret inni másfél éves babátok ha sétálni, vagy hosszabb útra mentek?

Figyelt kérdés
Kis kulacs,pohár,cumisüveg?Márkát ajánlanátok ami bevált?
2011. szept. 26. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Másfél évesen még Avent-os cumisüveget hordtunk magunkkal. Most két éves és át sikerült szoktatni a"csőrös" üvegre, Olyat akartam venni, aminek rendes teteje van így biztosabban lezárható, mint az, aminek csak csőre részét lehet lezárni. A Jana fél literes kiszerelésű üvegéből is szeret inni.
2011. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Rendes noname kulacsa van.
2011. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14 hónaposom a puha aventes csőrből iszik. de iszik bármilyen "szopókás" üvegből :) no meg olykor sima üvegből is. Itthon viszont inkább poharas ha eszik.
2011. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szivoszalas "zippy cup"



[link]

2011. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

harmadik vagyok..


az én lányom ebből a szívószálasból még nem tud inni. hogyan mutathatnám meg neki hogy szívni kell, nem rágni :) vagy majd rájön magától ha itt az ideje?

2011. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3 dl-es nestle sport kupakos üvegből. De bármilyen sport kupakos üvegből szeret inni.
2011. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kubu water-es üvegből, bár picit nehéz tartania a fél litert:), viszont van benne szelep így nem csöpög, szívni kell, hogy jöjjön belőle. Nestlé aquarel sportkupakos üveg is kedvenc, ez csak 0,33 l, de nincs benne szelep. Ezekbe szoktam tölteni az "iszam"-ját:).
2011. szept. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Az Én babámnak sosem adtunk cumisüveget!10 hónapos kora óta szívószálazunk. 14 hónapos korától poharazik, holnap lesz 17 hónapos. Séta közben Yippi-s vagy Kubu-s műanyag flakonból szokott inni!


Volt egy kérdés, hogy szívószálra , hogy lehet megtanítani, Én így csináltam:

Vettem 100%-os dobozos üdítőket és mikor mutatta, hogy szomjas(kinyújtotta a nyelvét és az ujjacskájával mutogatott rá még akkor). Szóval elővettem a kis dobozos üccsit, szívószálat a szájába és kicsit megnyomtam az oldalát. Kb. 3 nap alatt rájött, hogy mit is akarok azzal a fehér izével a szájában! :D


Sok sikert annak aki megpróbálja! :D

2011. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én kérdeztem a szívószálasat :)


KÖSZÖNÖM, ki is próbálom holnap :))))

2011. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Aventes csörös pohárból iszik. Vagy a Jana víznek az 1dl-es üvegéből.
2011. szept. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!