Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos lányomnak most...

10 hónapos lányomnak most jönnek a felső fogai és néha mintha ideges lenne, rángatja a fejét és majd felrobban a méregtől, csapkod. Más babája is csinálja ezeket?

Figyelt kérdés
Leginkább evés közben csinálja.Tudom hogy fáj neki(mondjuk sírni nem sír miatta),használunk is rá gélt,de azért ilyesztő.
2011. szept. 27. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen csinálja, azért mert viszket/zsibbad neki. Nálunk Apa ujja sínyli meg! Egyszerűen ráharap és megrágcsálja. Ilyenkor kitombolja magát és jobb neki, viszont Apa ujja valóban megsínyli!
2011. szept. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szegény apa:-)))Köszi a gyors választ!Már nagyon megijedtem hogy orvoshoz kéne fordulnom.Ezek szerint egy ujj csodákra képes!Kipróbálom én is!Majd megírom mi lett.Puszi!
2011. szept. 27. 09:11
 3/10 A kérdező kommentje:
Mások válaszát is várom,már csak a megnyugtatás végett is!
2011. szept. 27. 09:14
 4/10 anonim ***** válasza:

1 vagyok


Nagyon szívesen!Remélem nálatok is beválik, mert nálunk a rágókáktól öklendezett. Vagyis 1 volt ami nagyon bejött még neki, kéz formájú aminek hosszú a hüvelyk ujja.


Még 1 tipp:

Nem tudom, hogy állsz a homeós bogyókkal? Én nem hittem benne, de úgy voltam vele, ártani nem ártok ,kipróbáltam és jó lett! Kamillás golyócskák, 595 Ft :D


Kérdés:

Milyen gélt kensz az ínyére?

2011. szept. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Dentinox és dologél.A rágókákat ő is használja,de csak pár pecig,aztán repül:-)))

Homeós dolgokat még nem próbáltam.Hol lehet ilyeneket vásárolni?

2011. szept. 27. 09:38
 6/10 anonim ***** válasza:

1 vagyok


Bármelyik gyógyszertárban. Kicsi henger alakú, színes tartója van.


[link]


Fogzásra:

[link]


Mi chamomillát használtunk/használunk.

2011. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi másodiknak ezt szerettem volna: [link]
2011. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na javult a helyzet?
2011. szept. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia!Igen,(kopp,kopp,kopp)tényleg beválni látszik az ujjal való masszírozás!Útközben már ki is nőtt a 2.nagy felső metsző!Már látni is a következő 2 újabbat...Masszírozom 1000-el!Köszi a segítséget és az érdeklődést!!!Azért hogyha durvulna a helyzet,akkor megyek is a patikába bogyókért!Puszi!
2011. szept. 29. 07:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon örülök, hogy tudtam segíteni!Remélem hosszú távon nálatok is beválik ez a "módszer". :D Puszi

2011. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!