Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első cipő de milyet?

Első cipő de milyet?

Figyelt kérdés
Nektek mi vált be, milyen márka? Mennyivel nagyobb számú cipőt érdemes venni? Azt tudom, hogy puhább talpú legyen és fogja a bokát. MEg hogy inkább tépőzáras.
2011. szept. 27. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a siestát meg a dr. puntot ajánlom. Punto szandálunk és siesta bőr cipőnk van, tökéletes, a kisfiam is szereti mert mindkettőnek hajlékony a talpa. Én a fűzőset sokkal jobban szeretem, a tépőzárasat mindig leveszi az 1éves kisfiam.
2011. szept. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a Falconra esküszöm és a fiam is szereti. Nagyon picit lehet csak nagyobb a cipő a lábánál, hiszen nagy cipőben nem tud lépkedni. Tudom, nagy a kísértés, hogy vegyünk 1-2 mérettel nagyobb cipőt, hisz kinövi a pont jó cipőt 1 hónap alatt, dehát ez van :(.

Mindenképp vidd a babádat, próbáld rá, tegyen benne 1-2 lépést, mert nem mindegyik cipőben fog tudni rendesen menni, vagy épp nem normálisan fogja a lábát, nem áll jó, rossz helyen törik meg, ahogy lép, stb.

2011. szept. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak az ok nélkül drága cipők.Siesta,Elefanten,stb.Én a lengyel Zetpool cipőt választottam.Ugyanolyan jól kialakított,mint a fent említettek,DE lényegesen olcsóbb....Neten nézd meg:Zetpool Magyarország.Megjegyzem,nonszensz,a fenti márkák 10-14ezres 23-as csizmácskái.Nagyon jó a Zetpool,nézd meg.
2011. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok..és tényleg ne legyen sokkal hosszabb a belső talphossz a lábánál!!
2011. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zetpol vagy Lemigo. Mindkettő nagyon jó és nagyon olcsó.A teszveszen, meg tudod venni mind a kettőt.A zetpol 19-estől,a lemigo 18-astól gyárt cipőket és szandálokat.
2011. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!