Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam csak cicin alszik el,...

Kisfiam csak cicin alszik el, hogyan tudnám erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
Cumizni nem cumizik.
2011. szept. 28. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem sehogy, majd leszokik róla. Az én kislányom is ilyen volt, aztán egyik napról a másikra már nem kérte. Mondjuk ő cumival aludt el.

Ha erőszakkal leszoktatod, akkor készülj fel a sírásra :( nekem ehhez nem volt szívem.

2011. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Mennyi idős? Pici babát teljesen felesleges leszoktatni, szerintem kifejezetten kényelmes módja az altatásnak. Az enyém egyévesen leszokott róla magától.
2011. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én öcsém most lesz 2 éves augusztusban(picit messze van:)) de mindig elorantja anyatol a cicit.

NEM ALSZIK A KISAGYBAN.UGYHOGY ANYA MELLETT ALSZIK EGESZ EJJEL ES SZOPIZIK AMIKOR CSAK AKAR.......NEM TUDOM HOGY HOGY FOGJA LESZOKTATNI, DE VAN EGY-KET MODSZER:

-paprikaval megeteted(erossel)es azutan nem fog kerni folyadekot mert az egeti tovabb...Ezt nem ajanlom, csak vegso esetben.

-azt mondod hocs alszik a cici(nalam ez valt be, amikor meg engem kellett leszokarni)

-tereld el a figyelmet

-hagyd a tesora 1-2 ciciles ideje alatt es akk nem tud tejhez jutni.Nalunk ez sem valt be.

2015. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Latom ez mar regi kerdes...

Mar a pici legalabb4-5 eves

2015. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!