Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyünk kislányunk első...

Mit vegyünk kislányunk első szülinapjára? Annyira tanácstalan vagyok. És milyen tortát csináltassunk neki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:

ajándék:

valamit aminek örül - puha baba, játék, ilyesmi-

és lehet kérni olyat amire szükségetek van .


tortát: lehet olyat amit Ő is ehet de azt inkább süsd meg neki . ha lesznek páran a családból érdemes egy nagy tortát is sütni amiből Ti esztek és amivel le van fotózva.

2011. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tőlünk hintalovat kapott 1 évesen a fiunk, többiektől meg inkább ruhát kértünk, mert amúgy mindenféle játéka volt már, és egy 26. rongybabát, meg építőkockát nem akartunk neki fölöslegesen. Ő még inkább annak örül, ha mindenki ott van, akit ismer és szeret. :)

Tortát meg olyat vegyetek amit ti szerettek, mert ő csak jól bele fog markolni, esetleg megkóstolja maximum. Legalábbis nálunk csak a gyertya érdekelte, amikor elfújtuk, akkor odanyúlt, egy jó maréknyit magához vett, megnyalta, nézegette, aztán belém kente a kis kezét :D :D

2011. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk csokitorta volt építőt meg formafelismerőt kapott!Meg egy állatos könyvet!Boldog születésnapot kívánunk!
2011. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sütöttem neki sült túró tortát, mert így tudtam, hogy mi van benne.

Ajándék: mini kosárlabda, olyan járássegítő, ami más játék is egyben pl. kisautó járássegítő vagy 2 az 1-ben krokodilos járássegítő.

Nézz szét az olcsobbat.hu-n, sok minden van fent!

2011. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ajándék:baba.babakocsi gondolom már lépeget vagy megy egyedül akkor imádni fogja tologatni.Nekem fiam van így nem igazán tudom hogy mit lehet venni kislánynak babán kívül.De pl.állathangot adó fa kirakóst biztos élvezné(Alexandra könyvesboltba vettük mi neki)

Torta:cukrász vagyok és egyben mint írtam anyuka:)

Nálunk a kedvenc formabedobós,húzható bogaracskáját csináltam meg csokikrémel töltve.Imádta mert ráismert:)Biztos van neki is kedven játéka vagy vmi olyasmi ami leköti érdemes olyat csináltatni mert feismerik hidd el és érdekesebb lesz neki gyertyával,esetleg tüzijátékkal mint egy "sima"torta....a másik meg tejszínes eper torta volt a vendégeknek.

De abból is evett.Rengeeg kép készült ahogy csodálkozva figyeli,nézegeti és természetesen szétszedi a forma tortáját.

Boldog Szülinapot Kívánok én is:)

2011. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tortát te süsd, akkor tudod, mi van benne. nálunk volt egy tojásmentes piskóta túrókrémmel, gyümölccsel és volt egy bio gesztenyemassza gabonapéppel töltve.


ajándék: kisebb gumilabda (amit meg tud markolni). 1 éves kora óta le nem teszi egy pillanatra sem.

2011. szept. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
bocsi az offért de imádom az ilyet hogy tojás,tej mentes,bio.....:)1 éves kora után bármit ehetnek kivéve ha érzkenyek.....
2011. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!