Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik meséket nézhették...

Melyik meséket nézhették először babáitok, és milyen idősek voltak, amikor először mesét kapcsoltatok be nekik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:

először vetítettem neki diavetítővel

tévében is a magyar népmeséket mutattam neki másfél éves kortól.

utánna a disney-s miki egér klubot meg thomas-t 2 éveskortól

2011. szept. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Masfel evesen, kisvakond, elmo, bogyo es baboca.
2011. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Másfél éves korától: Kisvakond és Thomas

Akkor még volt Jimjam csatornánk, ott is sok jó kis mese volt, amit szeretett nézni.

A kisebbikem most másfél éves, ő semmit nem néz egyelőre.

2011. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Másfél évesen a duck tévén lévő meséket nézte. Most két éves, kislány, kedvencei a Timmy time (minimax), Hello Kitty, Teletubbies (netről töltöttem le), Fifi, Dora, Eperke zenéje, illetve az első egy két perc, (hétvégente a tévében).
2011. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia

majdnem 2 éves volt a fiam, amikor először nézett rajzfilmet, Thomas kötötte le. És a Bebe tv/ most Duck tv. Mostani kedvencek: Cailou, Bob mester, Roary, Dora, valamilyen tűzoltós, néha Fifi, Noddy, tesz-vesz város, Yakari, és az RTL klubon Éliás, a mentőhajó

Nagyon ritkán tv-zik, inkább hétvégén, 1-2 rajzfilm erejéig.

A lányom 20 hós, ő néha felkapja a fejét egy-egy főcímdalra, táncol egyet és kész.

2011. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1.5 évesen néha nézett Kisvakondot, Pingut. 2 éves korától szereti a Thomast és Diegot, Dorát.Illetve a Duck tv nagyon jó már 1.5 éves kortól!

A lényeg, hogy rövid, egyszerű felfogható mese legyen. Ha még kicsi a gyerkőc, akkor ne legyen benne ijesztő dolog, gonosz szereplő, mert rossz álmai lesznek.

A Pingu nagyon jó, szerintem kezdésnek.

2011. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az én kislányom még csak 7 hónapos. Akkor még korai neki? Pedig néha egy-egy mese leköti. Ha csak 5-10percre is...
2011. szept. 28. 16:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6,5 hónapos és ma bizony bekapcsoltam neki a tv-t. A férjem éjszakás és egyedül készülődtem a fürdetéshez, viszont a kicsim nyűgös volt és a játékai nem kötötték le. Így bekapcsoltam neki a Bebe tv-t. Nem volt több 5percnél, de így legalább nem sírt és ennyitől szerintem igazán nem lesz baja.
2011. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!