Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beválhat a sírni hagyás,...

Csill79 kérdése:

Beválhat a sírni hagyás, éjszakai ébredéseknél?

Figyelt kérdés
Kislányom nagyon sokat ébred,sír éjjelente.Már nincs ötletem mi lehet az oka.Van aki azt mondja,hogy 3-4 napig hagyjam sírni,ne menjek be hozzá és akkor leszokik róla.Én mindíg ugrok,de már tényleg nagyon fáradt vagyok és ez senkinek nem jó így.Ötletek?11 hós és már vagy 5 hónapja ez van.
2011. szept. 28. 13:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ja és persze van alvós macija,azzal alszik el.Vannak jobb éjszakák,de azért a legtöbb nagyon rossz.
2011. szept. 28. 15:05
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem a 9 hós fiam csinálja ezt, igaz még "csak" másfél hónapja, de már ki vagyunk. Mondtam orvosnak is és azt tanácsolta, hogy hagyjuk sírni. Idézem" Sokan egy éjszaka nem alvás miatt (mert 1 éjszakát hagyni kell sírni) még 5-6 évig kelnek többször éjjelente"

Én meg fogom próbálni, lehet szívtelen vagyok, de úgy gondolom, hogy 1 éjszakát szenvedjünk mi is és a gyerek is, minthogy 5-6 évig keljünk többször éjjel. Hiszen a babának sem jó, nem alussza ki magát. Csak még nem bírtam össze szedni magam, hiszen egyre fáradtabbak vagyunk Apával együtt.

2011. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 okoska31 ***** válasza:

Leginkább az a bajom a tápszerrel, hogy az is a vegyiparral telített élelmiszer-ipar terméke. Noch dazu tehéntej alapú - márpedig a tehéntejet nem nekünk találták ki, hanem a bociknak.

Aztán persze lehet, hogy inkább a tejjel és tápszerrel így az a baj, hogy már semmi köze nincs igazából a tehénhez sem....csak mindenféle ízfokozó és társai...


Nálunk soha nem kapott a gyerek tehéntejet, és egyszer sem volt hasfájós. De, az alattunk lévő lakók ugyanezt csinálták, és ott a második gyerek nem volt hasfájós. (az elsőnek még adtak tejet, és hasfájós is volt).


Ha úgy érzitek, hogy bár anyatej nincs, de még kéne a gyereknek, akkor ha van rá mód érdemesebb inkább a nővérszolgálaton megvenni a mások által leadottat.


Kíváncsi lennék - de tényleg -, hogy ha megkérdezed a gyerekorvost, hogy mit ajánl a tápszer helyett - mit fog mondani.....

2011. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 okoska31 ***** válasza:

ha még nem próbáltad hagyni sírni, az is lehet egy megoldás - bár nekem szimpatikusabb az a komment, hogy az okot kellene megkeresni.

Ha úgy gondolod Te sem vagy depis, lefárasztod, bocsánat a kifejezésért, de szexuálisan is rendben vagytok a pároddal, nagy a béke, és minden ok, akkor tényleg csak a táplálkozás marad. Nem véletlenül írtam ilyen sokat róla.

2011. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

NYUGODTAN ADHATSZ NEKI TÁPSZERT, SEMMI BAJA NEM LESZ TŐLE!!!!!!!!!!!!!!


Kérdések: éhes, szomjas, fázik, rosszat álmodik, fáj valamije!

Ha mindet megválaszoltad, akkor marad az, hogy hagyod sírni egy éjszakán át. Meglátod, meg fog változni!

Inkább egy ilyen g.ci éjszaka de utána te sem leszel zombi,és a gyereknek sem jó, ha nem alszik éjszaka, csak sír!

2011. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 okoska31 ***** válasza:

No, nálunk véget ért a közel 4-5 napon keresztül tartó éjszakai bömbölés. igazából annyit csináltam, hogy a leengedett rolókat félig visszahúztam. hogy tényleg ez volt-e a baja, vagy nem? nem tudom, nem mondta:)


ami a tápszert illeti: szerintetek miből készül? egy por alakú tápszer? végiggondolta már bárki, hogy az egyébként folyékony tejjel mi mindent kell csinálni, hogy por alakú legyen? aztán ráadásul, hogy ne csomókban álljon, hanem mint a száraz homok peregjen?

ha meg nem tejből van, akkor el se kezdjük kitárgyalni, hogy mennyi természetes dolog lehet benne.


No, én ezért ellenzem a tápszert a legvégsőkig.

Láttam pár tápszeren nevelt babát - akkor felfújt fejű gyerekeket régen.... (legutóbb a bababörzén volt egy nagyfejű kisfiú....) igen, azokra a babákra gondolok, akik úgy néznek ki mint a Michelin (gumigyár - remélem jól írtam) figura....

Persze azt már mérlegelni kell, hogy a teljes táplálkozás 15-20%-ban kaphat-e.

De erről ugyanúgy lehet vitatkozni, mint a kötelező oltásokról...(gondolom sejtitek arról is a véleményem...)

2011. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 okoska31 ***** válasza:

ma reggel kiderült a nyűgösség oka. kibújt egy újabb fogacska.


ismét egyet kell értsek azzal, aki mondja, hogy egy gyerek (nem csak 11 hónapos, fiatalabb is) csak akkor sír, ha baja van.

2011. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!