Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem veszik be a...

Tényleg nem veszik be a bölcsibe a nagyobbat, ha megszületik a pici és azzal otthon maradok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 14:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Ha te otthon vagy, minek a bölcsi? A bölcsődét azoknak a gyerekeknek tartják fenn, akiknek a szülei dolgoznak és nem tudják a felügyeletet másképp megoldani. Ha te otthon leszel a picivel, akkor ott a nagynak is lesz helye... főleg, hogy nem igazán jó ötlet akkor közösségbe adni a nagyot, amikor amúgy is esélyes a testvérféltékenység, hisz könnyen úgy érezné, a kicsi miatt viszed el őt...
2011. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
mivel a bölcsőde szociális intézmény és nem nevelési, mint az óvoda, nem valószínű, hogy beveszik a gyerekedet, ha otthon vagy a kicsivel. Munkáltatói igazolás kell hozzá.
2011. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg...
2011. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
67%
Elvileg nem, itt mégis egy csomó embernek bent van a gyereke, pedig otthon van a kicsivel. Csak megmagyarázzák, hogy így több ideje jut a kicsire, és elintézik.
2011. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsibe csak munkáltatói igazolással veszik fel a gyereket általában.

Itt nálunk csinálták azt páran, hogy eltitkolták a terhességet, így felvették a nagyot, aztán maradtak otthon csak a picivel.

2011. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, de egyedül leszek a pár napos babával és a kis két évessel segítség nélkül. 200 km kicsit messze még, ha szeretnének sem tudnak majd segíteni. Meg a nagy már most bemászna a bölcsisek, ovisok közé, ha tehetné. Szerintem neki spec. ideálisabb lenne ott lenni, ahol játszhat, legalább egy délelőttre. Nem tudom egyébként miért furcsa kérdés, amit feltettem, de valaki sejti a választ is?
2011. szept. 28. 14:34
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

Még szép.

Bölcsibe annak jár(jon) a gyereke, akinek dolgoznia kell és nincs hova tenni,így sincs elég hely.


Ne haragudj, de ha úgyis otthon leszel, akkor miért adnád- be nagyot bölcsibe, ha meg nem bírod, akkor minek szültél meint ilyen hamar?

2011. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Bocsi az első válaszolónak címeztem a hozzászólást.
2011. szept. 28. 14:35
 9/29 A kérdező kommentje:
Még csak tervezem, most 1 éves a nagy, és épp felelős döntést hoznék...
2011. szept. 28. 14:36
 10/29 A kérdező kommentje:
És nem hisztizek, csak szerintem jobb lenne a nagyobbnak is közösségben.
2011. szept. 28. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!