Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy 11 hónappal...

Normális az, hogy 11 hónappal a szülés után még mindig akkora a hasam, mintha terhes lennék?

Figyelt kérdés
Tud valaki valami jó fogyókúrát, hogy lemenjen a hasam? Soha nem voltak a súlyommal problémáim, de szülés után nem akar vissza menni a hasam! Lehet azért, mert császáros voltam?
2011. szept. 28. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
...én is császáros voltam a hasam visszament...a bőr maradt löttyedt...próbáld behúzva tartani a hasad:D soxor azon kapom magam h nem is figyelek és feszítem...nekem használt:D
2011. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szülés (császáros voltam 11 hónapja) óta, majdnem 10kg-ot fogytam, de a hasam még mindig lóg egy picit. Meg kellene erősíteni a megnyúlt izmokat. Csak ez a megoldás!
2011. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En is csäszärral szültem härom honapja es a hat hetes kontroll utän mikor a doki azt mondta minden rendben elkezdtem alakformälo bugyit hordani1Nekem bevält!
2011. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a császár az oka. Én is az vagyok, de a hasam visszament teljesen rövid időn belül, a bőröm se lóg, teljesen olyan, mint régen. Én mondjuk nem csináltam semmit, a felesleg szépen lemászott fogyókúra nélkül, bár a hasam már előtte is visszalapult, csak látszott, hogy kicsit párnás. Szerintem tornáznod kellene, hogy erősödjön a hasfalad, nem csak a felesleg az oka. Nem tudott visszahúzodni, gyengék az izmok.
2011. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!!!
2011. szept. 28. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is evvel szenvedek,26 kilot híztam ,már fogytam ebből 14et,a hasam akkora,mintha 6 hónapos lennék kb és lóg..remélem válozni fog..én is császáros voltm.szülés után csak 4 kilo ment le..most 2,5hónapos a fiam.
2011. szept. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!