Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babamat 2hete kezdtem megismer...

Babamat 2hete kezdtem megismertetni a gyumolcsokkel es a zoldsegekkelA gyumolcsoket szereti is, de a zoldseg nem izlik neki. Olyanok irjatok akik hasonlo cipoben jartak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyorsan csinálod. Ha 2 hete kezdted, akkor kb. 2 féle gyümölcsöt kéne még csak eszegetnie, nem pedig gyümölcsöket és zöldségeket. Adj neki időt, mindent először csak kóstoltass vele.
2011. szept. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként keverhetsz pici répát az almájába, aztán egyre többet, de mondom, még várj vele szerintem.
2011. szept. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van.DE ha oklendezik tobb alkalom utan?
2011. szept. 29. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom konkrétan az elején annyira öklendezett a krumplitól, hogy egyszer simán visszahányta.

Én gyümivel kevertem, és Sinlac port tettem a zöldség mixekbe.Lassan de biztosan hozzászokott, és most már szinte bármit megeszik amit elé rakok.

8 hónapos babás anyuka

2011. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Attol fogja szeretni hogy minden nap egy kanallal tobbet kap?
2011. szept. 29. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért öklendezik tőle, mert nem szokta meg. Ezért kell időt adni neki, hogy egy ízt megszokjon, és csak utána bevezetni a következőt. Lehet, hogy nem mindent fog szeretni, de ilyenkor belekevered valamibe, amit szeret, és megszokja.
2011. szept. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!