Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a tapasztalatotok? A fiú...

Bettuta kérdése:

Mi a tapasztalatotok? A fiú babák kihez kötődnek jobban az anyahoz vagy az apahoz.

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 06:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A babák ahhoz,aki többet van velük. Ez akár az anyuka,vagy az apuka,nagymama stb.lehet.

Később ez változhat. Az egyik lányom anyás volt,a másik inkább apás. A fiam,ha valami baja volt,akkor hozzám jött,de játszani inkább az apjával szeretett,és őt utánozta.

2011. szept. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is az első válaszolóval értek egyet. egy lányom és egy fiam van,de mindkettő hozzám kötődik. én elégítem ki az igényeiket, rám számíthatnak leginkább, én vagyok velük, szoptattam őket. talán a kisfiam most, 3 évesen kezd apásabb lenni, mert apával vadabbul, vadócosabban, fiúsabban lehet játszani + apára nagyon felnéz. de ha elesik hozzám jön :)
2011. szept. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiába vagyok többet velük, akkor is ugyan úgy elfogadják/szeretik az Apjukat mint engem. Van, hogy engem igényel esti mesére, van, hogy csak Apa jó. Egy fiam és két lányom van ja és egy szuper Apukájuk, aki minden szabadidejét a gyerekeinek szenteli.
2011. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 8 hónapos és hozzám kötődik jobban.Velem van egész nap és így nagyon Anyás lett.Ha pl. fél vagy megijed valamitől hozzám mászik oda akkor is ha az Apukája közelebb van hozzá.:)
2011. szept. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A fiam három éves múlt. mikor kisebb volt, akkor nagyon zokon vette, ha nem vele voltam, pl mikor lementem boltba, úgy kellett kiosonnom, mert képes volt addig üvölteni, amíg haza nem érek. Hiába volt vele bárki is a családból.

Aztán most már az apját jobban hiányolja, mint engem. Ha mondjuk ő estig dolgozik, akkor többször emlegeti, de én mehetek ahova akarok.

2011. szept. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk változó. Én kellek, ha én veszem ki reggel az ágyból, ha apa ér be hozzá, akkor rá nevet többet. Elesésnél pl. én kellek. Ha elmegyek, akkor nálam jobban sír, de a héten már apánál is sírt. Ő 12 hós.
2011. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!