Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 hónapos babák alvása?

1-2 hónapos babák alvása?

Figyelt kérdés

Akinek pár hón apos babája van és relatív jó alvó, az napközben, hogyan altatja el?


Mármint, ha látod, hogy fáradt már és aludni akar.. még mielőtt túl pörögné magát.


2011. szept. 30. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém igaz már nagyobbacska,de abban a szerencsés helyzetben voltam/vagyok már az első hetektől kezdve,hogy amint láttam rajt a fáradtságot,betettem a kiságyába és pár percen belül elaludt/elalszik. (ezt most gyorsan le is kopogom!)
2011. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyunk, mint az első. Amikor látom, hogy kezd fáradni leteszem a kiságyba és már alszik is. Na meg a rendszer, ami fontos (sztem) az ekkora babáknál. Alszik, eszik, kicsit fent van és újra alszik... Ettől nyugodtabbak is.
2011. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, a rendszer ez tényleg fontos.

Lányom 2 hete átaludja az éjszakát szerencsére. Naponta 5× eszik 3,5 - 4 óránként.

Nézelődik max 1 órát és elfárad. Viszont, mikor megfordítom a kiságyban hasra (így szeret aludni), akkor meg felemeli a fejét és nézelődik.

Majd 5-10 perc múlva elkezd "szenvedni", mint aki nem akar aludni.. majd visszafordítom hátra és nézelődik 10 percig, majd kegyetlenűl elkezd sírni.

Látszik, hogy akkora túlpörgött, de az első hasrafordításnál ritkán sikerűl egyből nyugodt állapotban altatni.

2011. szept. 30. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 8 hetes kislányom az Adamo hintájában alszik napközben, ha én is fáradt vagyok, megyek vele aludni, cicin alszik el
2011. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!