Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Ülős babakocsiba hány hónapos kortól ülhet a baba?

A fiam 4 és fél hónapos, imád nézelődni. Ha a babakocsiba fektetetem, azt nem igazán szereti, mert nem lát ki belőle. Van egy új kocsink is, azt nem lehet teljesen vízszintesre fektetni, de eléggé hátradönthető. Ha a leghátsó fokozatba hajtom, akkor beleülhet? Egyszer kipróbáltuk a lakásban és nagyon tetszett neki. Önállóan persze még nem tud ülni, csak ha a dereka meg van támasztva, de ha pl. párnát teszek oldalra neki, akkor az úgy biztonságos?

2008. márc. 13. 13:48  Privát üzenet  

A válaszok
Szabályosan még enm szabad ültetni a gerince miatt, de ha kipolckolod, akkor szerintem simán belerakható, de vigyázni kell, hogy ne legyen hepehupás, mert az sem jó a gerincnek. :)

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2008. márc. 13. 14:41 Privát üzenet
Szia! Nálunk ugyanez volt a helyzet a kislányommal. Ő is 5 hónapos volt, amikor kicsit megemeltem a mélykocsi háttámláját. Nem párnáztam ki, a takarója tökéletesen körülvette, megtartotta. De csak kicsit emeld meg, és nagyon figyelj, hogy jó helyen legyen a dereka. És szerintem eleinte ne sokat sétálj vele így, előbb figyeld meg a reakcióját.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2008. márc. 14. 19:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jó időben a babakocsiba tesztek a baba alá plédet vagy hasonlót?
Sport babakocsiba milyen takarót tesztek a baba alá?
Két baba egy babakocsiba?
Mit tegyek a babakocsiba a baba alá, hogy ne fázzon kint?
A mi baba kocsink nem teljesenlapos ahol fekszik a babám és hason alszik a babakocsiba mitgondoltok az nem lehet baj hogy egy kicsit föjeb ál?
Milyen vastag plédet tesztek a babakocsiba? (A baba alá. )

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!