Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a Milumil 2 és...

Mi a különbség a Milumil 2 és a Mildibé 2 tápszer között? Vagy melyik jobb?

Figyelt kérdés
Egyik sem Ha.
2011. szept. 30. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon sok tápszert kipróbáltunk,mert a lánykám egyiket sem volt hajlandó,megenni.Nekünk a Mildibé vált be.Ez enyhén édeskés ízű,talán ez hasonlít legjobban a tej ízére.Egyessel kezdtünk,már kettest iszunk.Azt hiszem már némelyik gyógyszertárban nem Mildibé-ként,hanem Milupa-ként kapható.Legalábbis az egyest és a hármast ilyen néven láttam nálunk!A Milumil sem rossz egyébként.Kinek mi válik be!A Mildibé egyébként,egy igen régi jó tápszer!
2011. szept. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Összetételben biztos van némi különbség, meg persze ízben is. Én is úgy vettem észre, hogy a Mildibé a legfinomabb, persze én nem kostoltam, de a kisfiamnak mindig az fogyott a legjobban, bár nem volt válogatós, mindegyiket megitta. De már a por illata is sokkal kellemesebb volt, mint némelyik másiké. Jónak jó mindkettő, viszont árban a Mildibé azért jelentősen kedvezőbb. Amúgy jól mondta az első válaszoló, hogy már Milupának hívják, mert felvásárolták a Mildibét. Eleinte még Milupa Mildibé volt, de mostanra már elhagyták a Mildibét, és szimplán csak Milupa, de ugyanúgy sárga dobozban van, a milumil meg kék.
2011. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom meg épp a Mildibét nem itta meg, neki a Milumil jött be jobban. :)
2011. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!De esetleg orvosi szempontból esetleg tudja valaki, hogy mi a 2 között a különbség?Mert az orvosunk azt tanácsolta, hogy térjek vissza a Milumilre, mert száraz kiütéses volt a lányom arca.Azt nem indokolta meg, hogy miért.De nagyon kíváncsi vagyok, hisz árban azért van különbség, és most rajtam maradt 3 doboz Mildibé 2 .
2011. okt. 1. 16:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mondhatta, mert azt gondolja a tápszerváltás miatt jött ki az arcán a kiütés, tehát van a mildibében valami, ami nem tetszett a baba szervezetének. Ami furcsa, mert szerintem ilyen lényegi különbség nincs köztük, mert mindkettő tejalapu, egyik sem HA, és hát főleg ezek közötti váltás okozhatnak reakciós tüneteket. Sima tápszerek között nemigen. Olyan probléma szokott előfordulni váltás során, hogy nem issza meg, vagy esetleg székletfogó hatással lesz rá a másik, de a kiütés igencsak furcsa. Annyi jutott még eszembe lényeges különbségnek, hogy asszem a milumilba van ilyen probiotikum, ami elvileg segíti a baba védekezőképességét, a mildibében meg nincs ilyesmi. A Bebába pl. bifidusz van ecélból, a humanában meg prebiotikum, de a mildibéről nem tudok ilyesmit. De ezt csak azért írtam le, mert a különbséget kérdezted, de nem hinném, hogy ez a kulcsa a kiütésnek. Annyit tehetsz, hogy visszaállsz a milumilra, és ha elmúlik, rendbejön az arca, akkor valószínű tényleg a tápszer okozta, de ha nem, akkor vidd vissza az orvoshoz, mert mástól van. Ha már 2-est eszik, akkor gondolom megkezdtétek a hozzátáplálást, szóval az is lehet, hogy az új ételek valamelyikétől van. Szóval ha nem a tápszer a ludas, akkor majd nyugodtan visszatérhetsz a mildibére, úgyhogy addig ne adj túl az elraktározott tápszereken.
2011. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!Kedden megyek vissza az orvoshoz, csak megosztottak a vélemények a tápszerváltás kapcsán.Mert az is eszünkbe jutott, hogy nem e rontunk a helyzeten azzal hogy ismételten váltunk.De a Milumilnél maraddunk,vagyis visszaváltunk rá.Aztán majd látjuk az eredményt...
2011. okt. 1. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!