Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Clevamama Memóriahabos párna csecsemőknek.

Figyelt kérdés

[link]



7 hónapos fiam csak a hátán alszik igaz,jó minőségű a matraca,nem laposodott el a fele sem,de ha ezzel is segíthetek neki,akkor szívesen megveszem.Mi a véleményetek erről,érdemes megvenni?


2011. okt. 1. 01:32
 1/6 A kérdező kommentje:
jav. nem laposodott el a feje sem
2011. okt. 1. 01:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Babáknak nem való és nem is kell párna. Szerintem ez csak egy nagy lehúzás mint az összes többi. Az az egészséges, ha nincs a feje alatt csak egy pelenka.
2011. okt. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A kisbabáknak gyenge a gerincük mèg arra, hogy pàrnán feküdjenek mert ìgy megerőltetik magukat.
2011. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagy átvágás ez az egész, amit írnak róla. Nem szabad a babák feje alá párnát rakni, és igazából a felnőtteknek is az lenne az egészséges , ha párna nélkül aludnának. Arról nem beszélve, h elég horribilis az ára. Én biztos nem vennék neki ilyent, mert ezzel nem segítessz a babádnak, csak árthatsz neki.védőnő
2011. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem vennék. Látva, milyen pózokban alszik kisfiam születése óta (most 21 hós), hát szerintem a feje mindenhol lenne, csak nem a párnán. Én is azt gondolom, hogy elég egy pelus, bár az én picim még arról is elmászott. Persze teljesen érthető, hogy segíteni szeretnél és a legjobbat akarod a kisfiadnak! :) De ha úgy érzed, hogy jót teszel vele, ne hagyd magad lebeszélni. :) Én, személy szerint, inkább játékot vennék a kisfiamnak ebből az összegből. Egyébként nekünk van hasonló memóriahabos párnánk, ami felnőtteknek való. Nem rossz, de nem is az, amire számítottam a reklám alapján. Egy darabig használtuk, de aztán az ágyneműtartóban landolt és békésen vár a sorsára. :)
2011. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Akkor nem veszek,nehogy nagy bajt csináljak.
2011. okt. 3. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!