Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagytátok magára a babátokat,...

Hagytátok magára a babátokat, mikor elaludt 5-10 percre, míg átszaladtatok a szomszéd boltba?

Figyelt kérdés
Én sose mertem, de ma sem tudtam elkezdeni főzni, mert nem volt itthon egy fontos alapanyag, és tényleg 5 perc lett volna, mert szemben velünk van egy bolt. Túlaggódom?
2011. okt. 1. 10:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem igazán. Mivan ha elüt az autó,vagy a fejedre esik egy tégla,vagy akármi? Hülyeségnek hangzik,de tényleg bármi megtörténhet.
2011. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
túlaggódod, ha valóban csak 5 perc lett volna akkor simán átmehettél volna, és ha elalszik akkor megyek ki az udvarra teregetni általában a teraszon pucolgatom meg a zöldségeket szóval addig ő bent alszik én meg kint teszek veszek és nem 5 percet van egyedül hanem akár 15 percet is
2011. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Már akkor is ideges vagyok,amíg kimegyek a postaládáig,vagy kimegyek teregetni!
2011. okt. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ne tegyél ilyet, nem aggódod túl. Ha nagyon picike azért nem merném egyedül hagyni, pl. nehogy benyeljen akár valami szöszt, hajszálat az ágyneműből, ha nagy azért, hogy ne csináljon hülyeséget, verje a be a fejét, nyissa ki a gyerekzárat, gyújtsa fel a házat vagy essen le valahonnan. Vagy csak megijed, mert nem talál.

Ha tényleg csak 5 perc a bolt (bár a sorban állás sztem már annyi, ha más is van rajtad kívül), csapd a hónod alá őt is vagy kérd meg a szomszédod vagy főzz mást vagy írj listát :)

2011. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
33%
Én mentem már így el boltba, hogy ő aludt. Persze nem nagybevásárlásra, csak egy fontos dologért szaladtam el, és kb. 5 perc volt az egész. Mondjuk mi anyukámmal élünk, és ő itthon volt addig is. De ha nem lett volna, akkor is elmegyek. Azért szemben van a bolt, csak nem üt el ott egy autó...bármi megtörténhet, de akkor is minimális a realitása. Ennyire azért nem kell parázni. Mivel kertes házban élünk, jó időben én is sokszor kinn vagyok, míg alszik, teregetés, gazolás, vagy ilyesmi. Persze bemegyek időközönként hallgatózni, de nem zárkózom be a lakásba.
2011. okt. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem aggódod túl. Nem kell messzire nézni Békéscsabán nem rég halt meg lakástűzben egy 3 év körüli kislány, neki is csak leszaladt az anyukája egy állásinterjúra a földszintre....Ha nem tudsz elkezdeni főzni még nem dől össze a világ, de ha ne adj isten megtörténik a baj akkor igen.
2011. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
én sem mentem volna el. nekünk van bébiőr és légzésfigyelő, így az első neszt meghallom. de azért a házból/kertből ki nem mennék ha kettesben vagyunk.
2011. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

soha eszembe se jutna ilyen hülyeség!

mi is kertesházban lakunk, én is kimegyek az udvarra de viszem magammal a bébiőrt és pont a gyerekszobára látok rá.

ez nem túlaggódás hanem alap..

2011. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Boltba nem megyek el, mert ahogy írják, elüthet valami. A szemetet szoktam kivinni, de liftbe sem szállok be, mert bármikor lehet áramszünet. Nekem ez a mániám. Esetleg csinálhatod azt, hogy szomszédot áthívod, hogy nézzen a gyerekre vagy megkérdezed (én ezt szoktam) 1-2 szomszédtól, van-e nekik, aztán majd megadod. Így ráérsz majd később boltba menni, gyerekkel.
2011. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%
Nem, ez felelőtlenség.
2011. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!