Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy ritka, de hogyan...

Tudom, hogy ritka, de hogyan nyugtassam meg magam ha meglesz a pici a bölcsö haláltol?

Figyelt kérdés
Drágák a légzésfigyelök és emiatt inkább talpalok éjjszakákon át.
2008. márc. 13. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom vannak olcsók is, főleg baba bizományikba. Ja és ne aggódj nem lesz semmi baj, erre még gondolni sem szabad
2008. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
De most egy ilyen kérdésre mégis milyen választ vársz? Anya leszel, fogsz eleget aggódni. Ez az anyák sorsa.
2008. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az elsö válaszadonak köszönöm szépen.

A második válaszadonak:Gondoltam,hogy fogok aggodni,de talán máshogy. Gondolom te sem voltál nyugtalan,vagy nem leszel nyugtalan mig a kicsi nem hagyja el azt a kicsi kort,hogy aggodj a bölcsö haláltol. Gondolom nem én vagyok egyedül ezen a földön aki még aggodik ettöl.

2008. márc. 13. 16:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem egyedül aggódsz,nyugodj meg.Szerintem mindannyian,akik szeretjük a gyerekeinket.Én Angelcare 300-as figyelőt vettem,most 19900ft,persze van ahol drágább.A nagyobbik kislányomnak is ez volt,és nagyon mag voltam vele elégedve,egyetlen téves riasztása sem volt.Nagyon sokat számít a biztonságérzet,nekem legalább is.Én még a napközbeni alvásoknál is használtam 1 évig,mert mikor szültem pont előtte halt meg a közelünkbe így egy féléves baba a délutáni alvása közben.Egyébként,ha ezt is drágának találod,kölcsönözz.A kölcsönzési díjak nem magasak 500-1000ft/ho kb.

Boldog babázást,üdv

2008. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajna még manapság is sokszor leáll a picik légzése, saját környezetemben is volt 2.

Érdemes bérelni légzésfigyelőt, úgyis csak az első 3-6 hónapban kell, és potom havi 2000 ft körül van a bérleti díja.

Járj utána, és nem kell aggódnod emiatt egy pillanatot sem!

2008. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak Te aggódsz :)

Az én fiamnak hamarabb volt légzésfigyelője, mint egy darab ruhája :) Az volt az első, amit megvettem. Sokan mondták, hogy felesleges, volt, aki ki is nevetett, de legalább nyugodtan aludtam.

Ha nem tudsz venni, tényleg bérelj inkább, mert két "talpalás" között is akármi történhet.

Na persze nem fog:))

Boldog babázást kívánok!

2008. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Mi is Angelcare-t használtunk. Kicsit függője lettem, úgyhogy 14 hónapos volt a kislányom, mikor költöztünk, ezt használtam ki, hogy "megváljunk tőle". Mindig tökéletes biztonságban éreztem őt a használatával. Szerintem is kölcsönözz inkább, mint hogy talpon maradj éjszaka, a babádnak másnap is kipihent, nyugodt anyukára lesz szüksége. A második hozzászólónak pedig üzenem, lehet aggódni sokminden miatt, de azért nem ebből áll az anyák sorsa. Egyáltalán miért írtál, ha kérdésre nem tudtál válaszolni? Kedves Kérdező Kismama! Természetes az aggodalmad, de van rá megoldás! Hidd el, úgy nyugodtan aludhatsz :)
2008. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért írtam, mert az aggódás természetes dolog, nem hiszem, hogy van olya anya, aki nem aggódik, én is szoktam aggódni. De a kérdés az volt: hogyan nyugtassam meg magam? Persze az lenne a kérdés, hogy vegyen-e légzésfigyelőt, csak tudnám, hogy miért nem lehet tárgyilagosan kérdezni? Ez is a felnőtt emberek képessége.
2008. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én munkanélküliről megyek sajna szülni-tehát én sem leszek elengedve anyagilag,sőt,de inkább megvonjuk a kajából a pénzt,de veszünk egy légzésfigyelőt.Mi mondjuk az angel care 401 est néztük,ez a legújabb és egyben a legdrágább olyan 35körül van,de több babára tervezünk így gondoltam ez így jobb megoldás.Az előttem szólóknak igazuk van,hogy lehet kölcsönözni is ha nem tudtok venni,de tény már olyan 15-20ezer körül is lehet venni nagyon jókat.Én az angel carről hallottam,hogy a legmegbízhatóbb és tényleg nincs nagyon téves riaztása.Sztem a legfontosabb,hogy biztonságba tudd a babád,mert az neked sem jó,ha egy éven keresztül csak aggódsz és semmit nem pihensz,és igazuk van a többieknek ,hogy kipihent életerős mamára van szüksége a babádnak.Gondold át és sztem erre ne sajnáld a pénzt,tudom ha kevés van nehéz elvenni,de hosszú távon meghálálja magát.meg tényleg lehet bérelni is vagy használtan venni.Most lesz pl a nagybababörze Pesten 30án,itt biztos használtan is fognak árulni,szét kell nézni.

2008. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!