Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van hogy babád egyetlen szava...

Van hogy babád egyetlen szava több mindent is jelent?

Figyelt kérdés
ugy értem.. az én fiam 14 hónapos, még alig beszél, de a hamma meg a mamma ezt mondja a cumira, italra és ételre, néha nem is tudom mit kér, ö meg dühösen.. hamammamaa, értsem meg.. miért nem iszi, meg cumika?:)))))))
2011. okt. 1. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Óóóóóóóóóóó nálunk ugyanez a helyzet! Beszélni nem akar inkább egész nap "makog". Ha inni-enni kér kinyújtja a nyelvét és az ujjával mutogat rá. Ha Nekem kiabál akkor Ada röviden ha apának akkor vagy Aaaaaaa vagy Adaaaaaaaaaa!


Kitartás Nekünk!!! :D

2011. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nalunk egy szo van csak igy

pa..az az apa es a hoppa is :)

2011. okt. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
12 hónapos lányom szavai: apa, ana, baba, mama, nem, de, adjáál.Ezek közül csak az adjál-ról tudom, hogy mit jelent, mert reggel sírva kéri így a cumisüvegét.Nem tudom, hogy a babát magára mondja -e , de néha az az érzésem, kezdi magával összefüggésbe hozni, mert a férjemmel egymást között sokszor hívtuk így, mert szeretjük ezt a szót.Olyan cuki!Egy "szava" van, amiről nem tudom, mit jelent: "ökkö".Ez most oké akar lenni, vagy akkor? Vagy csak gagyogás?Fogalmam nincs:))
2011. okt. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fiam 1 éves, nála a tették a tesséket a kettot és a kéremet is jelenti :)
2011. okt. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok.Jaj, de cukik ezek a babucik!
2011. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na, változott a helyzet:) a hamma most már biztos kaja, a mamma meg a cumi:)
2011. okt. 2. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!