Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan babaszakácskönyvet...

Olyan babaszakácskönyvet ajánlanátok, amiben olyan receptek vannak, hogy egészen hozzátáplálástól kezdve addig míg nem ehet mindent és nemcsak ebéd, hanem reggeli, tízórai, uzsonna, vacsora ötletek is?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 17:07
 1/6 anonim válasza:
Devics Józsefné: Csecsemők szakácskönyve
2011. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ingyenesen letölthető, csak e-mail cím kell hozzá. Szerintem nagyon jó!


[link]

2011. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


A minap találtam rá a neten, még nem próbáltam, de jónak látszik.

2011. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ajánlom ezt a könyvet,képekkel illusztrált,ötletes fincsi kaják,még nekünk felnőtteknek is!a neve csemetéink csemegéi!
2011. okt. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az oldal alján ingyen letölthető, meg ezen kívül is sok jó dolog van itt: [link]
2011. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Havas Dóra: Születéstől a születésnapig!

Nagyon jó könyv! A szerző a Lilafüge blog írója, dirtetikussal és háziorbossal készítette a könyvet. Minden benne van, amit tudni érdemes, a receptek pedig egyszerűek, finomak. Sok jó ötletet merítettem belőle és van benne lista is, hogy melyik étel mikortól adható.

2015. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!