Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes játszószőnyeget venni...

Érdemes játszószőnyeget venni 6hós koráig?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem olyat érdemes, amihez játszóív van. Addig úgyis sokat fekszik hanyatt, pofozgathatja a lelógó játékokat.

A mi babánk 6 hós kora óta nem is használja, mert amióta mászik, nem hajlandó egy helyben maradni, minden érdekesebb neki ennél a szőnyegnél.

2011. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk van, 4 hónapos a fiam, de imádja. Igaz az ívet nem használjuk, mellé tesszük a játékokat, hogy odaforduljon hozzájuk. Imádja. Szerintem hasznos dolog, de érdemes használtan megvenni.
2011. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lányomnak volt, utálta. Nem tetszett neki, hiába lógtak ott a cuki kis plüssök felette. 2 hónapos korától használtuk (akartuk használni), talán 4-5 hónapos koráig. Próbáltuk jó párszor ráfektetni őt, de baromira nem tetszett neki. Utána meg már inkább hasalt, így nem érdekelte, később elkezdett kúszni, úgyhogy onnantól meg tök mindegy volt már neki. Így nekünk tök felesleges volt.
2011. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 besjudit ***** válasza:
Az én kislányom kéthónapos kora óta használjuk és nagyon szereti. mostmár fogdossa ütögeti a lelógó figurákat. nekünk bejött.
2011. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hááát...szerintem csak akkor, ha nagyon sok pénzetek van vagy sikerül kifogni olcsón. Mi 1000 Ft-ért vettünk használtan egy nagyon szépet, így azt mondom hogy nem sajnálom, hogy megvettük de nem sokat használtuk, és nem igazán a rendeltetési céljára. A fölötte levő játékív soha nem érdekelte. Maga a szőnyeg finom puha, és itt vége is. Tényleg nagyon rövid ideig lehet csak használni. Én amit értelmesebbnek találok az a "habtapi", a habszivacs szőnyeg, mintás-színes. Olyat is vettünk használtan, sokkal jobb szerintem, könnyebben tud mozogni rajta és lemosható!
2011. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia, a teszveszen-vaterán nagyon sokféle van és nagyon jó árban, én is onnan vettem. Én annyit tanácsolnék neked, hogy az állatok lehetőleg olyan magasan legyenek, hogy elérje őket, ha kinyújtja a kis kezét, mert egy ideig valóban csak nézegeti, ameddig nem tudja, hogy el is lehet érni. Ha viszont nézi és nem éri el, akkor nincs haszna, sokan itt rontják el, ezért van a sok "nem szerette a gyerekem" dolog, persze, én se szeretném, ha lógatnának felém egy finom szelet tortát, de sosem érhetném el :-)

Szóval én nagyon jó dolognak tartom, és imádta a kisfiam. A játékokat én rendszeresen cseréltem rajta, nem kellett hozzá túl sok minden, egy cipőfűzőt elvágtam, és azzal kötöttem fel a kis bújtatókra más akasztós plüssöket, így változatos is volt :-)

2011. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan volt, hogy elérhette a baba a lelógó játékokat, mégsem szerette nagyon!Túlzás, amit az előző állít, hogy ezen múlik a "nem szerette a gyerekem". Gyerekfüggő a dolog!

Mi is használtan vettük, így nem volt nagy befektetés, jobb is, mert sajnos nem jött be.

2011. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
- nem azt állítottam, hogy nem szeretik a gyerekek, mert nem érik el, hanem gyakran ez az oka annak, hogy nincsenek oda érte...pl. nálunk a családban is volt rá példa, hogy rá kellett szólni az anyjára a kislánynak, hogy nyújtózik az a szerencsétlen kisgyerek, tegye már lejebb az állatokat, mert nem éri el és nincs így sikerélménye. - Ne forgasd ki amit más ír, ezért van a sok kötekedés tanácsok helyett! - és én is ezért írok ide már nagyon ritkán, de akkor is mindig megtalál valaki!
2011. okt. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

Annyit írtam, hogy ha elérheti a baba a játékot, akkor sem 100%, hogy szeretni fogja, mert nem csak ezen múlik. Sajnos ezeket nem lehet előre tudni, remélem, a kérdezőnek szerencséje lesz és ha vesz egyet, szépen eljátszik vele a babája.

Ne haragudj, ha megbántottalak, eszemben sem volt kötekedni!

2011. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!