Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák! 3 hónapos...

Szoptatós anyukák! 3 hónapos kortól adtatok már valami mást a babának? (gyümölcslé, alma, stb. )

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Minek?
2011. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutott! Amíg jóllakik az anyatejjel, fejlődik, kiegyensúlyozott, akkor 6 hónapos koráig nincs szüksége semmilyen + kajára. Főleg hogy valamikor 6 hónapos koruk körül lesz a szervezete elég fejlett arra, hogy az anyatejen kívül mást is meg tudjon emészteni. A babák szopizni csak az első 1-2 évben tudnak, mást meg egész életükben ehetnek, nem kell elsietni semmit!
2011. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. leghamarabb is 4 hónapos kortól lehet.
2011. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 2. hozzászólóhoz! Teljesen igaza van! Miért kell elsietni? Ha szépen fejlődik az anyatejtől, akkor 6 hós korig csak és kizárólag az javasolt. Az én Lányom 6 hós koráig csak anyatejet kapott. Most 11 hós, már rengeteg dolgot eszik. Semmiről az ég világon nem maradt le!
2011. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Mivel nagyon szorulásos volt (csak anyatejesként!), ezért a doki javaslatára 4 hós korában elkezdtük a gyümölcsöket: alma présleve, almapüré, aztán szilva, majd 5.5 hósan az őszibarack. Ezekkel tudtam megkönnyíteni a székelést neki, különben eszem ágában sem lett volna féléves kora előtt anyatejen kívül mást is adni, dehát nála így alakult. végülis nem bántam meg, hogy kipróbáltuk, sok szenvedéstől megkímélte őt a gyümölcsözés...

A fiammal 5 hósan kezdtem a gyümiket kóstoltatni.

2011. okt. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eszem ágában sincs!
2011. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem.

az a szüleink korában volt "divat". mára már rájöttek, hogy min.4 hóig várni kell ezekkel, de jobb, ha 6 hóig csak anyatejet kap. Ha nem tesz jót a babának, miért adjak neki?

2011. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, őszilevet. Muszáj volt a kaki gondok miatt.

Doki is tanácsolta!

2011. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!