Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Osszuk meg egymás közt kedvenc...

Osszuk meg egymás közt kedvenc baba receptjeinket! A te babádnak mi a kedvence?

Figyelt kérdés
Írd meg milyen korú kis drágád és melyek a kedvenc ételei és annak receptjét se hagyd ki!
2011. okt. 3. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
az én fiam mindent mgeszik,nincs kedvenc...
2011. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az en kisfiam mar 20 honapos es a kedvence a pizza, halrud parolt zoldsegekkel, rantott husi es a lekvaros palacsinta. :)


8 honaposan ez volt a kedvence:

Par darab paradicsomot meghamoztam a magokat is kiszedtem. Pici vajat megolvasztottam es radobtam ezt a sok paradicsomot, picit megfuttatam es felontottem nagyon keves vizzel, ra tettem egy fedot ( gond az, hogy nem emelkeszem, hogy tettem-e bele zellerszarat vagy sem, bocsi de nagyon regen volt :) ). Addig egy masik edenybe megparoltam par darab repat es par darab karfiolt. Mikor a repa es a karfiol keszen volt akkor leturmixoltam. A paradicsomok addig annyira szetfottek, hogy olyan volt mint a paradicsom szosz. Ebbe tettem sok reszelt sajtot, megolvasztottam es belekevertem a leturmixolt repat es karfiolt. Utanna ment a fagyasztoba kis tegelyekbe. Krumplipure vagy rizs tetejere tettem ezt a "finomsagot". Kisfiam imadta. A karfiol helyet mehet lehet cukkinit is hasznalni. Ha van hazilag befozott paradicsomle akkor az is jo. Es igy meg egyszerubb. A reszelt sajttol ugyis suru lesz a szosz + meg a leturmixolt zoldsegektol is. A paradicsomos-sajtos szosszal nem szabad egyutt turmixolni. :))


A masik kedvence a kisfiamnak kb. 9 honaposan:

2011. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Masodik valaszado vagyok. Bocsi, cak jott a fonokom es veletlenul a nagy panikolasba elkuldtem mielott befejeztem volna. :)

Szoval a masik kedvenc:

Egy kis olajon megpuhitom az aprora vagott hagymat, hozzaadom a felszeletelt csirke mellet (1 csirkemell), kb. 3-4 percig kevergetem. Hozzaadok 2 aprora felkockazott edesburgonyat, 1 felkarikazott repat es hozzaontok 200ml csirkehusleves kockat (a babaknak valot hasznaltam amibe nincs so, Heinz a markaja). Ezt fozom lefedve 20 percig. Hozzaadok egy marek zoldborsot es fozom meg 5 percig. Utanna osszeturmixolom. Probaltam az edes burgonya helyett rendes burgonyat de nem lett jo mert amikor turmixoltam akkor nyulos allagu lett. :( Az edesburgonyaval viszont nagyon jo. Ebbol is nagyon sok lesz es lefagyaszthato. En altalban mindenbol sokat csinaltam es fagyasztottam igy nem kellet csak kethetente egyszer foznom. Mindig volt lefagyasztva hal, csirkehusi es zoldseg kaja. Igy valtogattam.

2011. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 15 honapos lesz de pár honapja a kedvence: kis csirkemell darabot , olivaolajat, vegetát cukkinit és 3 ek, rizst felteszek együtt föni, megföl , összeturmixolom. imádja és ugyanezt répával
2011. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon jók!


Mi 10 hónaposak vagyunk de a kedvenc:

banán-körte-kukoricadarából (vízzel) főzött kása + csirke

2011. okt. 3. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!