Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, házilag festettetek...

Anyukák, házilag festettetek a gyerkőcötök falára valamit? Vízfestékkel próbáltátok? Vagy tényleg speciális festék kell hozzá? Úgy szeretnék a kisfiamnak valamit, de olyan drága a speciális festék.

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Falmatricát vettem 300 Ft-ért, ha már nem kell, lehúzható és nagyon szép, aranyos. Csak ajánlani tudom.
2011. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

èn festettem, méghozzá ugyan azt ami a függyönön van.

lehet kapni festékboltban kimondottan falra való festéket, kb fél literes tubusban, és csak az 5 fö színt kell megvenned a többit kikeved úgy is. ez szerintem nem volt 5000Ft-nyi. én imádok ilyet csinálni, habár tudok is festeni, de a milyenk szuperül sikerült, és vannak rajta gipszböl figurák, és varrtam felhöket stb...

2011. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én festettem egyszer a nappali falára egy tájképet szinező pasztával,tubusban van és ezzel szokták a festők a szineket kikeverni,úgy emlékszem nem volt drága és jó sok van egy tubusban,emlékeim szerint olyan 300 ft egy.Vizfestékkel én nem próbálkoznék,akkor már inkább a temperát próbálnám ki.Vagy nézz szét itt [link]
2011. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Én is festettem a kisfiam falára. Temperával. Tökéletes lett. A pelenkázó felett nekünk is matrica van, de amit én festettem, azt jobban szeretem, hiszen azt mégis csak én csináltam.
2011. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Micimackós mintákat festettünk a falára. Azt hiszem a trilaknak van színező pasztája és azt vettük,nem túl nagy a kiszerelése, talán 100 milis lehetett kb. de nem volt vészes az ára kb. 3-400 ft/db. Bőven elég volt pedig 5 kb. 1x0,5 m-es s több kisebb figurát festettünk. nem fogyott el még fele sem.
2011. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom aktuális-e még, de mi ilyet festettünk temperával:

[link]

[link]

[link]

És ez csak az arányok kedvéért:

[link]

Először ceruzával megrajzolta a férjem, majd én kifestettem, végül fekete alkoholos filccel kihúztuk. Temperával is lehetett volna kihúzni, csak filccel azért egyszerűbb volt. Viszont vigyázni kell a filccel, mert azt semmilyen festék nem takarja el utólag. (A gyalogkakukk nyakán ezt sajnos sikerült megtapasztalnunk.) A legtöbb festék a fehérből kellett.

2011. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!