Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM-ben szeretnék fényképet...

DM-ben szeretnék fényképet előhivatni. Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés

Online rendelném meg.A képek felbontásánál mire figyeljek?Mert sok szerkesztett képem van amit körbevágtam,azaz nem eredeti méretű.

Bocsánat h. ebbe a kategóriába,de itt több reményt látok arra h. kapok választ. :)


2011. okt. 4. 21:47
 1/4 Becsee ***** válasza:
Hello!!Van egy olyan lehetősége,hogy prémium foto!!Az a legjobb legszebben előhívatott képek!!Ma fizettem pont ki amit Én rendeltem ugyan ugy szerkesztett képeim voltak.Kicsit drágább de sokkal szebb!!Nagyon megvagyok elégedve velük!!
2011. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a feltöltésnél ha nem jó minőségű a képed akkor piros lesz a jel,ha nem túl jó akkor sárga,ha jó akkor zöld.én hívattam elő olyat is ami sárga volt,mert fontos kép volt,nem túl jó,de nézhető.szerintem méretre nem érdekes,ha annyira nem jó úgyis kiírja,hogy az nem jó.
2011. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jó hülyén írtam így visszaolvasva,de remélem érted:)
2011. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra készülj fel, hogy nem lesznek egyforma méretűek a képeid! Tehát hiába rendelsz 10x15öst pl, lesz olyan ami hosszabb, vagy ami rövidebb lesz. Ez a szerkesztés miatt, meg ha nem ugyanazzal a géppel lettek készítve.
2011. okt. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!