Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nem kötelező oltás...

Milyen nem kötelező oltás kapott a babád és miért döntöttél úgy, hogy beadatod neki?

Figyelt kérdés
Gondolok például a Rota vírus elleni oltásra, ami nem kötelező és védőnőnk szerint egyáltalán nem szükséges, amíg pici nem megy közösségbe.
2011. okt. 5. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Meningitist kapta meg és most kapta meg a bárányhimlő ellenit. A rotát nekünk nem javasolta a gyerekorvos.
2011. okt. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Szintén az agyhártya gyulladás ellenit. A Rotát nem adattam be, nem láttam értelmét, ráadásul a gyerekorvos sem javasolta.

A bárányhimlőt meg majd most akarom megkérdezni a dokitól.

2011. okt. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
A rotát egyiknek sem adattuk be, szerintem is felesleges. Bárányhimlő ellenit, mivel van nagyobb gyerek, aki hazahordja a fertőzéseket az oviból, valamint prevenar, menigitis.
2011. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A Praevenart én is beadattam.
2011. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen a prevenart mi is megkaptuk.
2011. okt. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Most 5 hónapos. Eddig Rota, ill. az agyhártyagyulladás ellenit kapta meg.
2011. okt. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Én a rotát nem adattam be nekik. Amit kaptak: Agyhártyagyull.elleni, bárányhimlő elleni,mert féltem a szövődményektől,és a kullancs elleni,mert sokat vagyunk szabadban.
2011. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

3 éves kisfiam: Prevenár, meningococcus ellenit, kullancs ellenit és a bárányhímlő elleni oltást kapta meg.

5 hónapso kislányom is meg fogj kapni ezeket, + neki már beadattam a rotát is, mert a tesó hazahozhatja az oviból.

2011. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Prevenar és a Meningitec eddig...A rota ellenit nem bírnánk anyagilag,de annyira nem is ajánlották.
2011. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Én beadattam a rotát neki, mert anno kórházba kerültem rota miatt. De tényleg nagyon nagyon drága.
2011. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!