Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alszik el babatok,...

Hogyan alszik el babatok, vagy hogyan altatjatok? Es ha meg ejjel is ebred?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
cicin alszik el és aludt is mindig, éjszaka is cicizik még mindig 15hónapos
2011. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Fél 8 felé, fürdetés után behúz két részletben 300 ml körüli tápit, az teljesen kiüti. Ez a kanapén történik. Büfiztetés után még leteszi kicsit, ott elalszik, majd felvisszük az ágyába.

Mostanában 5 óra körül megébred, én vigasztalom, apa gyorsan tápit készít, megeteti, büfizteti és azonnal vissza is alszik, kb. 7-ig.

2011. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

11 hós ikrek


200 ml tápszer fürdés után negyed kilenckor

reggel hétig kiütve alszanak

ha nagy ritkán felébrednek (11 hó alatt kb 5-ször), akkor tea és már alszanak is vissza

2011. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Megetetem, utána még kicsit ringatom, és mikor már majdnem alszik, akkor beteszem az ágyába és kész.
2011. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Olyanok irjatok legyszi,akiknek nem ilyen egyszeru az elalvas.
2011. okt. 5. 18:20
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém van. Fürdés, vacsi és már alszik is. Ha mégsem akkor saját magát elszórakoztatja az ágyban, addig míg el nem alszik.

7,5 hónapos, 4 hónapos kora óta átalussza az éjszakát.

2011. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát, én nem vagyok ilyen szerencsés: nappal is, este is és ha éjjel ébred, akkor is csak cicin alszik el.
2011. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja, 13 hónapos.
2011. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

3,5 honapos ikrek

este fürdés után 180 ml táp és utána vagy elalszanak vagy hason ˝beszélgetnek egymással˝.

ha éjjel felkelnek akkor esznek még 150ml tápot és rögtön alszanak tovább.

2011. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Fiam 8 hónapos, születésétől kezdve így zajlik: fürdés után megissza a tápszert, fáradtságtól függően közben vagy utána elalszik, büfiztetés, ha felébred közben esetleg, akkor kézben ringatva visszaalszik, aztán megy a kiságyba. 7-fél8-ig alszik. Éjjel néha félálomban iszik vizet vagy kéri a cumiját, aztán alszik tovább, nem kell felvenni.
2011. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!