Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hónpos kislányom miért rágja...

2hónpos kislányom miért rágja az öklét állandóan? És keservesen sír alig alszik?

Figyelt kérdés
mitől lehet ez valkai esetleg nem volt hasonló helyzetben teljesen el vayok keseredve a doki szerint mak egészséges csak hisztizik....De miért histizne már ha minden jó körülötte.?Egyfolytában rágja az öklét,keservesen sír és csak ringatásra alszik el negyed órákra:(Éjjel sem sokkal jobb a helyzet.Kérlek ilyeneket ne irjatok hogy éhes,fázik,szomjas,piszkos a pelus mert ezekkel minden rendben..nem poci fájós nem ettem semmi olyat amitől fájhat neki...Nagyon odafigyelek mindenre.3napja csinálja ezt.De már nagyon sajnálom:(
2011. okt. 6. 07:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mondhatjuk hogy jön a foga de ilyenkor még csak feszíti az inyét .
2011. okt. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2 hónaposan a foga?
2011. okt. 6. 08:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja a lányom, azzal a kivétellel, hogy nem sír, szerencsém van.. Én is a fogára gondoltam, mert nem szokott éhes lenni ilyenkor.. Előfordulhat már ilyenkor, pont itt olvastam egy anyukától, az ő gyerekének is 2 hónaposan kezdett el jönni a foga
2011. okt. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nem hasfájós? A kólika nem attól függ, hogy te mit eszel. A tünetek szerintem hasfájósságra utalnak. Próbáld ki az Infacol-t, Espumisan-t vagy valami hasonlót.

Az én kislányom is 2 hónapos és neki valóban csak akkor fáj a hasa, ha fűszereset eszek, de egy kólikás babának fájhat folyamatosan is.

2011. okt. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom hogy nem hasfájós hogy amikor a pocija fáj nem ezt csinálja:)Infacolt használunk amúgy is ...és semmi változás...
2011. okt. 6. 09:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Két hónapos baba nem hisztis(!)

Az öklét azért rágja, mert most fedezte fel, ez teljesen a két hónapos babák sajátsága, életkori jelenség, kb. egy hónapig csinálja, aztán új dolgokkal fog foglalkozni. Ez nem utal sem éhségre, sem másra.


A nyűgösség oka másban keresendő. Én is hasfájásra tippelnék, de ezt így már nehéz megállapítani, Neked kell megfigyelni a babádat, hogy miket csinál, miközben sír. Felhúzza-e a lábait a hasához, ha hanyatt van? (Ez a hasfájás tipikus jele), megnyugtatható-e ilyenkor valahogyan (kézben)?

2011. okt. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megfigyeltem már és ez nem a poci gond.Nem húzgálja a lábait csak sír amúgy ha van vmi jelentőssége akkor rettenetesen bukós baba:(anyatejes
2011. okt. 6. 10:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3 hós. Másfél hós kora óta nyáladzik és rágra,tömi az öklét. Egyszerűen felfedezte,hogy van neki. Ha épp teleette magát,vállamra teszem büfiztetni, onnantól máris a szájában az ökle. Néztem a fogait,de még nem jönnek,de attól az ínyben már virgonckodnak,h te nem látod,ezért dugja a kezét a szájába. Az én picikém is hasfájós volt, se Infacol,se Espumisan nem vált be,nekem a Gripe Water volt a nyerő! :) De minden gyerek más! 8 hetes kora óta nincs sírás! Ja,és akkor érdekes sírdogál,ha már nagyon álmos. Evés után kb. másfél órával fárad el annyira,h alszik 2 órát,vagy semennyit,ezért néha sírósabb,de hintában elalszik rögtön! :)
2011. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kislanyomnak 7 hetesen mar laltszott 2 kis feher csik az inyen.4 honaposan mar 2 foga volt es mar felul is jott 2.

Lehet a foga siman.De lehet, hogy csak felfedezte a kezet (bar amiatt nem sirna szerintem).

Nem lehet, hogy egy kis nyugtato szopizasra vagyik vagy esetleg nem evett eleget az elozo szopinal?

2011. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a foga!!! Az én lányom 7hetesen!!!! ugyanezt csinálta!! Most 3,5hónapos, látszik a csík de még semmi!! Sírás abba maradt, mióta borostyánlánc van rajta! Tudom sokan nem hisznek benne, meg kisbaba nyakába nem akasztunk semmit, de azóta sírás nincs, csak néha egy kis nyügi.
2011. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!