Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Postán valóban nem kaptatok...

Postán valóban nem kaptatok gyes-t ill csp-t? Pest megye

Figyelt kérdés
Volt feleségemmel külön élünk,megbeszéltük hogy ma elmegyünk megvenni a gyerkőcnek az ajándékot (szülinapra) Erre felhívtam és mondta hogy még nem kapott pénzt, és így nem jön, mert nem tudja mikor kapja, addig nem akar a még meglévőből költeni, ha bármi jön akkor nem tudna mihez nyúlni... Ezt meg is érteném, de ezt nem tudta előbb hogy ne ezt az időpontot beszéljük meg? Nem értem....
2011. okt. 6. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi se kaptuk még meg egyiket se, mert elseje-másodika hétvégére esett és ilyenkor állami üzemzavar van. Elvileg mindenki tisztában van vele, hogy mikor mitől függ a fizetéskiosztás !

Sok sikert a vásárláshoz!

2011. okt. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár mindig ugyanakkor kapnám meg én is a gyes-t, de sajnos mindig változó mikor hozza a postás. 3-a, 4-e, 5-e, de remélem ma már megkapom. Egyszóval napra pontosan tényleg nem lehet tudni.
2011. okt. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, én most kaptam meg. :-)
2011. okt. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor remélem ma ő is megkapja, és mehetünk délután.

Mondtam hogy fizetek én, de ti nők mind olyan büszkék vagytok....

ÁÁÁhhh

2011. okt. 6. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!