Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet diétáztatni egy...

Hogyan lehet diétáztatni egy másfél éves gyereket? Nektek használt a Smecto por hasmenésre?

Figyelt kérdés
A sima tört krumplit nem eszi meg, sem a pirított grízt. Mit adjak neki?
2011. okt. 6. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:

A por hatékony.

ropi, háztartási keksz, nagyon sok folyadék.

2011. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

pirítós kenyér, főtt répa, háztartási keksz, sok sok tea.

pirított gríz? ezt szokták diétára adni? :O

2011. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én gombócot főztem neki (töltetlenül, lekvár nélkül, akár nudlinak is besodorhatod), az csak krumpli és liszt.

Aztán ropi, háztartási keksz, ezeket még pluszban sóznom is kellett, hogy utána minél többet igyon.

Lehet még rizst is, répát.

A port nem ismerem. :(

2011. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem a főtt krumpli, nem törtet megette, pici sós vízbe. főtt rizs, banán, főtt répa, alma, rpoi, keksz, kuki, puffasztott búza, rizs(nekem erre ivott rengeteget, ezért adtam. és sok-sok folyadék akár cukrosan, is csak hogy igyon sokat. Jobbulást. nekünk is bevált a smecta por.
2011. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! A nudli és a főtt répa jó ötlet. Azokat szereti. Kekszet azt adtam neki eddig is, inni pedig iszik sokat, vizet. Remélem hamar túljut rajta...
2011. okt. 6. 14:03
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, a pirított gríz. Anyukám mindig csinált nekünk kiskorunkban, ha ilyen bajunk volt. Persze lekvárral finomabb, de simán is jó, esetleg kicsi cukorral :)
2011. okt. 6. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:

a smecta nagyon jó.fiam is azt kapta múltkor,2 nap a latt elmúlott a hasmars nála,pedig őt nem is diétáztattak.dokink mondta meg a védőnőnk is,hogy ezeket a picúrokat nem muszáj diétáztatni,had egyék azt amit szeretnének.ilyenkor ugy is keveset esznek,de sok-sok folyadék kell.

ja meg normaflort 2x1/2 ilyenkor még a smecta mellé.

jobbulást a picúrnak

2011. okt. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én kérdeztem a grízt. még nem hallottam róla de hétvégén kipróbálom, sok sok lekvárral :D

köszi és jobbulást picurnak :)

2011. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A HIPP ORS 200 is jó hasmenésre, ha esetleg a Smecta nem válna be!
2011. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!