Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart ez a sírós időszak...

Meddig tart ez a sírós időszak? 4 hónapos a babám, de ha nem alszik akkor sír egész nap. Semmi nem jó neki.

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg kell keresni,miért sír. Lehet éhes,fájhat a hasa,vagy ahhoz szokott,hogy állandóan kézben van. Az okon kell segítni,akkor nem fog állandóan sírni.
2011. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már mindent megcsinálok neki(tisztába teszem, eszik, játszok vele) és van hogy felveszem akkor is sír. Foglalkozunk sokat vele de csak sír közben is. Nem lehet sehova elindulni, mert ha nem alszik el a babakocsiban akkor végig üvölti az utat. Egyébként most veküdtünk 3 napig kórházban, de teljesen egészséges.
2011. okt. 6. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyetek pihentetőt és abba ringassátok el,vagy hintáztatót...megéri a pénzét!Nekem most mult 2 hónapos 5.-én és amióta elringatom a pihentetőbe és sokat alszik reggel és este megállás nélkül vigyorog.Lehet hogy nem alszik eleget.
2011. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem,nem tudsz vele mit csinálni.Mert akkor ezek szerint nem beteg,meg minden lehetőséget kilőttél,amiért sírhat.Én ugyanebben a cipőben jártam 1,5 hónapja,már teljesen kikészűltem,pedig nekem már a második babám.Az elsőnél semmi gond nem volt,ő egy nyugodt baba volt,de a második,hát feladta a leckét,azon csodálkozok,hogy a nagyobbik még imádja ,pedig tényleg egész nap üvöltött,de már jobb,kitartás!Esetleg még a mozgással lehet gond,hogy ő már mozgolódna,de lehet,hogy feszesek az izmai,vagy levannak tapadva kicsit és nem tud vagy feszűl neki és az nem jó érzés!Nálunk vszínű ez is közrejátszott,mert mióta járunk tornázni ,azóta jobb a helyzet.Korának megfelelő a mozgásfejlődése?
2011. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Alvással nincs gond. Reggel kell 7körül. 8-ig eszünk, fél 9kor elalszik és alszik 10ig. Majd eszünk, játszunk. 12-13 között eszünk utánna játszunk, elfárad, sír, hogy altassam el, pihenőszékben szoktam elringatni, alszik délután 3ig, majd evés, megint játék és alszik fél 6-tól 7ig. Fél 8kor fürdés, 8kor evés, 9kor alvás reggelig. De mikor fent van és játszani akarnék vele 10perc után megunja és sír nagyon keservesen.
2011. okt. 6. 21:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és naponta kétszer tornázunk csípőtorna, mert kicsit kötötebb volt a csípője. Ezt szereti, nevetgél közben.
2011. okt. 6. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kb 4 hónaposan kezdődött, hogy mindig sírt, és a foglalkozás csak pár percig nyugtatta meg, nagyon nehéz volt. Aztán rájött, hogy hogyan forduljon át hátról hasra, és attól a pillanattól kezdve béke volt! (addig hiába raktam hasra, nem tetszett neki)Ezután folyton forgott, sokat volt hason, valószínűleg jobban el tudta így magát foglalni, és véget ért ez a sokat sírós időszaka is.
2011. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!