Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az hogy a 21 honapos...

Normális az hogy a 21 honapos fiam hajnalban állandoan, mikor éber, csak ugy hajlandó aludni, feküdni, ha hozzámbujik és fogom a kezét? Jo ez igy?

Figyelt kérdés
ha kimegyek éjjel wc-re észreveszi,és sir,hiába mondom,h mindjárt jövök.
2011. okt. 7. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mintha Bogi lenne aki 13 hónapos ugyanezt csinalja még napközbe se mehetek el wc re mert sir ha nem lát
2011. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ennyi idősen indul el a dackorszak,amikor édesanya és gyermek nappal konfliktusba kerülnek egymással, mivel sok a "nem szabad" (esetleg kézre csapás, kiabálás stb...) szó.....éjjel ez kihat rá, előjönnek az éjszakai félelmek, álmok, árnyékok, persze, hogy akarja hogy mellette legyél + szeparációs szorongás utolsó szakasza. és ha még fogak is jönnek az is kihathat az éjszakai ragaszkodáshoz. szóval ennyi minden lehet. lányom 20 hós, és ha kellek neki, ott vagyok (külön szobában alszik), ebben a korban fontos a szeretgetés.
2011. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi.igen konfliktusok bizony most már vannak,ugyahogy mondod,sajnos igen néha ráis kiabálok.ezért ilyen éjszaka?de ez árthat neki,vagy ez igy természetes?mi éjjel eggyütt alszunk.
2011. okt. 7. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis dolodg. En pl.(ahogy meselte anyum) amikor kiment nekem etelt kesziteni vagy hogy o reggelzizzen rogton megebredtem es elkezdtem sirni, mert nem volt mellettem. :D
2013. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!