Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez allergia pötty? (Kérdésed...

Ez allergia pötty? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Ma a 7 hónaposom délelőtt evett almás-vaníliás üveges bébi desszertet amiben volt natúrjoghurt,és estére lett egy pötty a hasán és a hátán,aminek piros a kerülete.Kb.3-4 kanálnyit evett.Ez tej allergia lenne?
2011. okt. 7. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem tejallergiás a fiam, ekcémás foltok jönnek ki rajta. Ehhez hasmenés is társul.

Vagy vidd dokihoz, vagy várd meg, míg elmúlik ez, és próbáld újraadni neki, ha megint kijön, akkor igen.

Tejallergia sokféleképpen kijöhet, lehet ez is az, de nem feltétlen.

2011. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Másnap reggelre elmúlt és másnap reggel volt egy kis hasmenése,de nem tudom,hogy ettől vagy a fogzástól,mert éppen most jön fent 3 foga egyszerre.

De holnap délelőtt megint megpróbálom,és ha ugyanígy pöttyös lesz akkor tudni fogom,hogy az.

A nagyfiamnak,amikor pici volt a paradicsomtól voltak ilyen ekcémás foltjai,azt ismerem,de ez nem olyan volt.Ilyet még nem láttam,ezért is kérdeztem! Mégegyszer köszönöm!

2011. okt. 9. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!