Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Üveges bébiételt le lehet...

Üveges bébiételt le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
Kaptunk 4 tálca bébiételt, de sajnos előbb jár le a szavatossága, mint hogy odaadhatnám a babámnak.
2011. okt. 8. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet,mert az üveg szétpattan,de nem biztos.

Esetleg úgy,ha átteszed valamibe.De lehet,hogy hülyeséget mondok.

2011. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem pattan szét az üveg,ha nincs csurig töltve,sztem nyugodtan fagyaszd le.Én a sütőtököt mindig bébiételes üvegben tettem el a fagyóba.
2011. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Addig oké, hogy le lehet fagyasztani.

Azt nem tudom, hogy ha most lefagyasztom, és csak 3-4 hónap múlva adom oda a babámnak, de a szavatossága lejár még ezidő alatt, attól lesz-e baja a babámnak?

ezt jól megfogalmaztam :)

2011. okt. 8. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem, de adj majd neki először próbaként pár kanállal, ha valami gond lenne, tuti még aznap fosizna.

És persze előtte kóstold meg, szerinted nem romlott-e.

2011. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szét fog pattanni, mert a gyári csomagolásban légmentesen van lezárva az üveg, és úgy nem tud tágulni benne az étel.

Inkább add el szerintem, és vegyél belőle újakat.

2011. okt. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!