Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babát első sétára...

2 hetes babát első sétára hogy öltöztessem ilyen időben?

Figyelt kérdés
Kell már neki overál, vagy bundazsák? tudom hogy először nem szabad sokat sétálni...
2011. okt. 8. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
hosszú ujjú body,hosszú ujjú tipegő vastagabb kabát és melegebb nadrág,zokni és tutyi,meleg sapka.Kis kezére én adtam kesztyű helyett még,azt amit karmolás ellen szoktak rá tenni(nem jut eszembe a neve).Babakocsiba meleg takaró alá,és fölé is.Fiam tavaly szeptember végén született.
2011. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

első vagyok


Ha van vékonyabb bundazsákod az is jó ilyen időben(10-15 fok)plusz rá takaró.

2011. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Sehogy, ki ne vidd 4 hetes kor előtt./hacsak nem muszáj/

Utána rétegesen, de ahhoz képest, amit magadra veszel +1 réteget adjál rá!

2011. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell sétálni vinne ilyen időben egy két hetes gyereket.Fel kell öltöztetni és akár többször 10 percre kiállni a teraszra vagy a nyitott ablakhoz.
2011. okt. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok megint :)


Igazuk van az utánam szólóknak.Az én fiam 3 hetes volt amikor fél órás sétát tettem vele.Előtte a lakásban levegőztettem.

2011. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen, pár perc séta elég neki,mert kell azért friss levegő, de ha muszáj vinned, pl: orvoshoz, akkor nyugodtan adhatsz rá bundazsákot is !
2011. okt. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igazából már 3 hetes lesz mire mennem kell vele, de max 15 perc az út. 1 hónapos korától meg muszáj lesz vinnem minden reggel mert a nagyot el kell vinni oviba, most még apa viszi de ő eredetileg reggel 6ra jár dolgozni.Viszont előtte szoktatnám kicsit, az udvaron pár kört mennénk a babakocsival. Csak azért kérdeztem, mert még nincs bundazsákunk se overálunk, és be kell szerezni őket.
2011. okt. 8. 20:15
 8/10 alaszka ***** válasza:
Jó ha van egy vékonyabb bundazsák, meg egy vastagabb. Ilyenkor még elég a vékonyabb, meg egy takaró. Alá, meg én úgy szoktam hogy hosszúujjú body, vastagabb rugi, és így bele a zsákba. Azért jó a zsák, mert ha pl. napon melegebb van még most, ki lehet picit nyitni, hogy ne melegedjen be. Én még ilyen időben a kezére nem adok kesztyűt, elég ha rálóg a zsák ujja szerintem.
2011. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,itt nem a sétáltatásról van szó,hanem arról,hogy előbb-utóbb muszáj megoldanod az ovi miatt.

Nem tudsz örökölni valakitől?

De egy réteggel több ruha és plédbe csavarás jelenleg megteszi.

2011. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az más ha menni kell. Nekem pont négy hetes volt, mikor Pestre kellett vinni orvoshoz, egésznapos program volt, volán, bkv + gyaloglás, mindez szilveszterkor.

Szerintem a bundazsák fölösleges, elég egy kivehető béléses overall, ha meleg van kiveszed, /nekünk kesztyűs, cipős volt/.

2011. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!