Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiőrt, légzésfigyelőt...

Bébiőrt, légzésfigyelőt meddig használtátok? Ill. meddig sterilizáltatok?

Figyelt kérdés
9 hónapos a gyermek, szerintetek kell még? Kérem, csak azok válaszoljanak, akik használják/használták. Köszönöm!
2011. okt. 8. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapos (koraszülött volt) légzésfigyelő, bébiőr még mindig megy. Sterilizálás...hát bevallom ha eszembe jut. havonta 1-2 alkalommal.
2011. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Bébiőrt, légzésfigyelőt most is, de 3 hónap után már nem sterilizálok neki semmit, csak az új etetős és játszócumikat.

6 és fél hónapos a baba.

2011. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsőhalál tudtommal 1 éves korig következhet be, ezért addig biztos használni fogjuk a légzésfigyelőt.Lehet,hogy tovább is, míg nem jön a kis tesó, mert olyan megnyugtató látni azt a kis zöld fényt a készüléken...

Bébiőrünk nincs.

8 hós koráig gyakran használtam a sterkót, ma már kb.csak hetente 2x.


11 hós baba anyukája

2011. okt. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

nem igazán értem a kérdést? :)

bébiőrt mi még mindig használjuk, 2 éves a fiam. nagy házban lakunk, viszem magammal mindenhova. ha eddig megvoltatok nélküle, gondolom nem kell.

légzésfigyelőt mi 21 hónapos koráig használtuk. 1 éves korig kell tartani a bölcsőhaláltól, de ez is olyan, ha eddig nem hiányzott...

sterilizálni én csak az új dolgokat sterilizáltam, 5 hónapos koráig csak anyatejes volt

2011. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: mindent használunk, amit írtam. Csak arra voltam kíváncsi, hogy még meddig fogjuk. Most 9 hós.
2011. okt. 8. 21:13
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok


légzésfigyelőt mi addig használjuk amíg azt nem fogom tudni mondani hogy már anélkül is nyugodt vagyok...de hogy mikor lesz az? ez egyéni mert van aki ugye nem is használ, van aki akár 9 hónaposan kiveszi a baba alól és van aki két évesen is használja. dönts a szíved szerint, kérdezz rá az orvosodnál is.

2011. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Légzésfigyelőt rendszeresen 8 hónapos koráig használtunk, akkor kórházba kerültünk a gyerekkel, mikor kijöttünk már csak alkalmanként használtuk, majd végleg leszereltük olyan 11 hónapos korában.

A bébiőrt még mindig használjuk, nem sokára 2 éves lesz a kisfiunk. Emeletes házban lakunk, hálók az emeleten, konyha a földszinten. na, nem mintha nem hallanám, ha felébred, de ha már a nyöszörgésre felmegyek az emeletre, akkor van esély arra, hogy visszaalszik.

13 hónapos koráig sterilizáltuk a cumis üvegeket,cumikat amíg női tejet evett. 3 hónapos koráig napi rendszerességgel, majd hetente, végül alkalmanként.

2011. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kb. 15 hónapos koráig használtuk a légzésfigyelőt.

Sosem sterilizáltam.

2011. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A légzésfigyelőt most is használjuk, 19 hónapos a lányom. A bébiőrt szintén, de épp tegnap gondolkodtam, hogy éjszakára teljesen felesleges, mert a szomszéd szobában alszik és soha nem ébred fel. Csak napközbenre tartom meg, nagy a ház, én ki be járkálok a délutáni alvás közben is.

Kb. 1 éves koráig sterilizáltam mindent, azóta csak mosogatom a cumikat, üvegeket.

2011. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Másfél éves koráig használtuk a légzésfigyelőt, akkor költözött a tesó miatt a leesésgátlós gyerekheverőre, oda már nem raktam be. Sterilizálót nem használtam, mert 6 hónapig csak szopott, cumisüvege meg sosem volt. Bébiőr szintén kimaradt, mert hiába nagy a ház, jó az akusztikája:)
2011. okt. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!